Marketing specialist

Miesto práce: Bratislava

Druh pracovného pomeru: živnosť

Termín nástupu: Podľa dohody

Mzdové podmienky (brutto): Od 1 600 EUR/mesiac
Výška odmeny je flexibilná a bude upravená zodpovedajúc praxi a seniorite kandidáta.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti
Hľadáme nového kolegu/kolegyňu na pozíciu Marketing Specialist.

Budeš mať jedinečnú príležitosť podporovať značky skupiny Markíza (Markíza, Doma, Dajto, Krimi, Markíza International), ako aj možnosť participovať na iných zaujímavých projektoch v našej televízii.

Táto nová pozícia v štruktúre ponúka široké možnosti sebarealizácie a dlhodobého rozvoja v rámci stále rastúceho marketingového tímu.

Čo ťa na tejto pozícii čaká?

  • Realizovanie a plánovanie marketingových aktivít značky a marketingovej komunikácie
  • Participácia na dosahovaní vytýčených cieľov zverených projektov
  • Príprava kreatívnych formátov v spolupráci s kreatívnym oddelením
  • Spolupodieľanie sa na príprave, realizácii a vyhodnotení onAir, Offline a Online marketingových aktivít
  • Zabezpečenie dodržiavania jednotnej vizuálne komunikácie onAir, Offline a Online kampaní
  • Spolupráca a dohľad nad komunikáciou projektov na ostatných oddeleniach spoločnosti
  • Monitoring reklamných aktivít konkurencie
  • Realizácia marketingovej podpory pri uvádzaní nových produktov na trh
  • Sledovanie nových trendov v danom obore

Zamestnanecké výhody, benefity

  • Máš možnosť pracovať pre lídra na slovenskom mediálnom trhu
  • Budeš súčasťou skvelého tímu, od ktorého sa môžeš veľa naučiť
  • Flexibilita
  • Si pozvaný/-á na všetky naše zamestnanecké eventy
  • Máš možnosť posúvať sa profesionálne vpred a kariérne rásť
  • Voyo predplatné

Požiadavky na zamestnanca

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti
Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Pozícia je vhodná pre absolventa
Áno

Osobnostné predpoklady a zručnosti
Od ideálneho kandidáta/-ky očakávame:

  • Ideálne min. 2 ročnú skúsenosť na pozícii Marketing specialist/Account manager (či už na strane klienta alebo v agentúre)
  • Plynulú komunikáciu v angličtine (B2 level/C1)
  • Tímového ducha, flexibilitu a priateľský prístup
  • Zodpovednosť, organizačné schopnosti a zmysel pre detail
  • Schopnosť dotiahnuť projekty do konca
  • Chuť sa neustále vzdelávať a sledovať aktuálne trendy v oblasti marketingu