Data Architect

Miesto práce: Bratislava, Slovensko (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)

Druh pracovného pomeru: plný úväzok

Termín nástupu: Podľa dohody

Mzdové podmienky (brutto): Od 3 000 EUR/mesiac
Uvedená výška mzdy predstavuje minimálnu garantovanú sumu základnej zložky mzdy vzťahujúcej sa na uvedenú pracovnú pozíciu. Skutočná suma základnej zložky mzdy bude upravená v súlade s vašimi odbornými znalosťami a skúsenosťami.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti
➡️ Pridaj sa do nášho tímu ako Data Architect

➡️ Ide o novo vznikajúcu pozíciu, ktorá ti ponúka možnosť vysokej sebarealizácie

➡️ Budeš zohrávať kľúčovú úlohu pri tvorbe a implementácii komplexnej dátovej architektúry naprieč celou Markízou

➡️ Čaká nás spoločne plno výziev a ak si na to pripravený/á, daj nám o sebe vedieť.

Čo bude tvojou úlohou?
✔️Návrh, vývoj a údržba dátových architektúr
✔️ Analýza a riešenie komplexných dátových problémov
✔️ Vytváranie a udržiavanie špičkových dátových tokov na podporu rôznych analýz
✔️ Spolupráca s internými tímami a dodávateľmi na integrácii a optimalizácii dátových systémov
✔️ Vytváranie a udržiavanie dokumentácie pre dátové modely a architektúry
✔️ Podpora tímov pri využívaní dát pre strategické rozhodnutia

Zamestnanecké výhody, benefity

  • Benefit paušál (Cafeteria/DDS) v hodnote 240 € ročne
  • 4 dni voľna určených na spoločensko-zodpovedné (CSR) aktivity
  • Narodeninové voľno
  • 3 „sick days“ počas roka, ktoré sú nad rámec dovolenky
  • Neobmedzený prístup k stovkám kurzov na UDEMY a SEUDO
  • Voyo predplatné
  • Masáže na pracovisku,psychologické poradenstvo a ďalšie aktivity zamerané na well-being
  • Finančné príspevky pri dôležitých životných udalostiach a odmeny za odporúčanie budúceho kolegu
  • Možnosť home-officu 2x do týždňa a ak na dochádzanie využiješ auto, rozhodne oceníš bezproblémové parkovanie
  • Príspevok na stravné máme aj počas dovolenky, „sick day“ či návštevy u lekára
  • Podporujeme internú rotáciu v spoločnosti. Ak sa ukážeš ako talent a po čase zistíš, že vieš ponúknuť viac, s radosťou Ťa podporíme v Tvojom rozvoji
  • Počas celého roka ťa čakajú súťaže o lístky do kina, divadla, na festivaly, koncerty alebo iné akcie
  • MultiSport karta pre seba alebo svojho blízkeho (plne hradená zamestnancom za zvýhodnených podmienok)
  • Okrem toho rozdávame darčeky pri nástupe, na Vianoce alebo len tak počas roka, ak je na to príležitosť

Požiadavky na zamestnanca

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti
Slovenský jazyk - Pokročilý (C1)

Osobnostné predpoklady a zručnosti
Čo od teba očakávame?

  • Min. 3-ročnú predchádzajúcu skúsenosť na podobnej pozícii
  • Expertízne skúsenosti s ETL nástrojmi (Keboola, Aiflow), Cloudovými platformami (GCP, Snowflake, Azure) a ich dátovými službami
  • Hands-on skúsenosti s nástrojmi ako dbt., Enterpise Architect