Špecialista/ka športového obsahu (100% home-office)

Miesto práce: Práca z domu

Druh pracovného pomeru: živnosť

Termín nástupu: Podľa dohody

Mzdové podmienky (brutto): Od 1 400 EUR/mesiac
Uvedená výška odmeny predstavuje minimálnu garantovanú sumu a bude upresnená počas výberového procesu.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

➡️ Voyo – najznámejšia streamovacia platforma na Slovensku, hľadá do svojho tímu novú posilu!

➡️ Nemusíš mať skúsenosti na podobnej pozícii, stačí, ak máš skvelý prehľad o športovom dianí a vášeň pre televízny a online svet.

Čo ťa na tejto pozícii čaká?
✔️Publikovanie a úprava obsahu na platforme Voyo – zameranie sa na športovú sekciu
✔️ Plánovanie najatraktívnejších športových prenosov z dostupnej ponuky
✔️ Kontrola správneho zobrazenia obsahu na platforme
✔️ Spravovanie knižnice obrázkov, tvorba jednoduchej grafiky
✔️ Komunikácia a koordinácia medzi oddeleniami ohľadne obsahu
✔️ Vyhodnocovanie výkonnosti obsahu, sledovanie pravidelných reportov

Zamestnanecké výhody, benefity

  • Máš možnosť pracovať pre lídra na slovenskom mediálnom trhu
  • Budeš súčasťou skvelého tímu, od ktorého sa môžeš veľa naučiť
  • Pravidelné súťaže o lístky na koncerty, do divadla, kina
  • Máš možnosť posúvať sa profesionálne vpred a kariérne rásť
  • Voyo predplatné

Požiadavky na zamestnanca

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti
Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Osobnostné predpoklady a zručnosti
Od ideálneho kandidáta/-ky očakávame:

  • Vysokú mieru flexibility, keďže sa pracuje aj v nočných hodinách a počas víkendov
  • Vášeň pre televíziu, streamovacie platformy a záujem o šport (prehľad o športovom dianí/športe, športových súťažiach a pod.)
  • Prehľad o aktuálnych trendoch – musíš vedieť čo sa vysiela doma a v zahraničí alebo čo vysiela a pripravuje konkurencia
  • Potrebujeme tímového/ú hráča/ku, ktorý/á sa nebojí komunikovať a zároveň je nastavený/á na dynamické prostredie
  • Anglický jazyk na úrovni B2+ (schopnosť plynule komunikovať písomne aj verbálne a rozumieť anglickým titulom)