Druhá šanca pre mobil

Nepotrebné telefóny pomáhajú deťom a rodinám v núdzi vďaka iniciatíve Druhá šanca pre mobil

 

Nadácia Televízie Markíza sa spolu s Férovou Nadáciou O2 rozhodli spojiť svoje sily a pomôcť tým, ktorí to najviac potrebujú vďaka projektu Druhá šanca pre mobil.

Našou snahou je pomôcť vyzbierať čo najviac zariadení v čo najvyššej hodnote, ktorá bude prerozdelená deťom a rodinám v núdzi prostredníctvom darcovskej platformy Ďakujeme.sk.

Príjímateľmi pomoci budú deti a rodiny, ktorých život nie je celkom obyčajný a už vôbec nie jednoduchý. Všetky majú ale jedno spoločné – vzájomnú lásku, súdržnosť a odhodlanie bojovať s osudom pre dobro svojej rodiny, pre šťastie detí.

My im v tom chceme aj spolu s vami pomôcť, tak ako vždy doteraz.

Zapojiť sa a obdarovať tých, ktorí to najviac potrebujú, nebolo nikdy jednoduchšie. Môže tak urobiť každý - stačí nájsť doma nepoužívaný telefón a prísť s ním do ktorejkoľvek predajne O2. Zostatková hodnota odovzdaných telefónov sa premení na pomoc rodinám s deťmi v núdzi z Ďakujeme.sk. Navyše budú odovzdané telefóny ďalej ekologicky zrecyklované - telefóny s nulovou hodnotou budú zlikvidované spôsobom šetrným k životnému prostrediu, prípadne sa pre tie funkčné nájde ďalšie užitočné využitie.

Každý, kto sa do projektu zapojí, tak pomôže hneď dvakrát - tým, ktorí to najviac potrebujú, a zároveň prispeje k ochrane našej planéty

Zber nepotrebných telefónov prebieha od 7. novembra 2022 a bude pokračovať až do 30. januára 2023.

Pridajte sa k nám, zapojte sa aj Vy a pomôžte dobrej veci. ...Ďakujeme, že máte srdce na správnom mieste

Zdieľať