TOTO sú najväčšie poklady roku 2014: Celebritné bábätká!

30. 12 2014 19:00 | topina
Syn Laciho Strike, Adam Neuschl
Syn Laciho Strike, Adam Neuschl
Syn Laciho Strikea, Adam Neuschl
Laci Strike s rodinou (Zdroj: Facebook.com)
Syn Laciho Strike, Adam Neuschl

Tie sú ale zlaté...

Rok 2014 sa začal mimoriadne dobre pre seriálovú Dorku. Herečka Helena Krajčiová priviedla na svet svoju prvú dcérku Anikó vo februári: Helena Krajčiová porodila!

Vo februári sa rovnako z prvorodenej dcérky tešil aj spevák Robo Opatovský. Manželka mu porodila dcérku Hanku, ktorej Robo, ako správny spevák, zvykne aj spievať:
Dcéra Roba Opatovského má takéto privilégium!

Robo Opatovský s manželkou a dcérou Hanou (Zdroj: Facebook.com)
 


Bývalá markizácka moderátorka Vera Wisterová sa tento rok tešila z príchodu svojho druhého synčeka. Malý Harlow sa tak od apríla môže tešiť z bračeka Thea. Počas druhého tehotenstva Vera plánovala veľkú rodinu: Vera Wisterová čaká druhé bábätko. Popri tom uvažuje o adopcii tretieho!

Podobne ako Vera, aj tanečník Laci Strike, sa tento rok tešil z príchodu druhého synčeka. Manželka Anička porodila Adamka v septembri. Laci Strike žiari šťastím: Druhýkrát otcom! Laci Strike bol pred časom hosťom Telerána, kam zobral aj svojho prvého syna. A zdá sa, že malý Danko pôjde v otcových šľapajách: Laci Strike a jeho trojročný syn: Takto mu to tancuje!

Laci Strike s rodinou (Zdroj: Facebook.com)
 


Bývalý kat Superstar Ondřej Soukup sa v roku 2014 stal trojnásobným otcom. Partnerka Lucia Šoralová mu porodila druhé dieťa. K dcérke Rebeke pribudol braček Ondřej. Ondřej je už otcom dospelého Františka. Z dcérky sa ku koncu roka tešil aj reper Ego. Manželka mu priviedla na svet malá Ninku v decembri.

Pozrite si aj: Stihli to tento rok! Svadby roku 2014!


V roku 2015 taktiež nebude núdza o celebritné bábätká. Už onedlho porodí speváčka Tina, ktorá čaká dcérku. Podobne je na tom aj herec Marek Majeský a bývalá superstáristka Dominika Mirgová sa bude tešiť zo svojho prvého dieťaťa.

Pozrite si aj:

Tina exkluzívne mesiac pred pôrodom: Ešte držím pokope!


Exkluzívny rozhovor: Dominika Mirgová o svojom tehotenstve!


Vieme prví: Marek Majeský bude dvojnásobný otec!