Markíza pripravuje až tri skvelé nové seriály. Prvé foto vnútri!

21. 10 2016 21:00 | Marína Dobošová
Divoký Zapadákov (vľavo hore), Detektív Dušo (vľavo dole) a Kuchyňa (vpravo)
Divoký Zapadákov (vľavo hore), Detektív Dušo (vľavo dole) a Kuchyňa (vpravo) Foto: TV Markíza

Tešia sa na vás Vajdová, Bárta, Noga, Kemka, Dejdar, Kavaschová a mnohí ďalší.

V markizáckej kuchyni sa varí celkom nové televízne menu. Budúci rok sa na obrazovku dostanú až tri seriály. Predstavujeme vám ich po prvýkrát. A veruže sa máte na čo tešiť. Dominujú im obľúbené herecké hviezdy a sľubujú zábavu, akciu, aj štipku napätia. 

Detektív Dušo

Alexander Bárta ako detektív s fúzikmi, Petra Vajdová ako súdna lekárka a Miro Noga ako oddaný policajný major. Presne tieto herecké esá sa predstavia v celkom nových úlohách. Detektív Dušo bude totiž detektívny seriál pre celú rodinu, ktorý vás zavedie do typického slovenského mestečka, aké pozná každý z nás.

Dušan Štefánik nie je stereotypný krásavec s tehličkami na bruchu. Na to, aby chytil zločincov, nepoužíva päste, ale mozog. Z chlapca, ktorého spolužiaci nebrali vážne, vyrástol asi najinteligentnejší vyšetrovateľ v okrese. Pracuje v tíme majora Németha, nie práve najschopnejšieho, ale oddaného policajného úradníka. Tím vyšetrovateľov dopĺňa súdna lekárka – profesionálka - ktorá si síce drží od kolegov odstup, ale svojej práci je absolútne oddaná.

V Bystrici vie každý o každom všetko, niekedy aj viac ako by človek chcel. Žiadne tajomstvo preto neostane ukryté navždy. Občas si však obyvatelia mestečka zamieňajú lojalitu k svojim známym a priateľom s ukrývaním dôkazov.

Detektív Dušo, Petra Vajdová a Miro Noga
Foto: TV Markíza
 

Kuchyňa

Druhou pripravovanou novinkou je seriál Kuchyňa, ktorý vychádza z námetu úspešného ruského komediálneho seriálu. Ten televízii v čase vysielania zaisťoval pozíciu jednotky na trhu a dočkal sa pozitívnych ohlasov aj pri vysielaní v USA.

Uvidíte Moniku Hilmerovú, Lukáša Latináka, Martina Dejdara, Gabrielu Marcinkovú, Samuela Spišáka či Juraja Kemku, ktorí spolu namiešajú zábavný koktejl v nádhernom prostredí Nízkych Tatier.
Hlavný hrdina, Michal, sa zhodou okolností ocitá v prostredí, ktoré ani nemohlo byť odlišnejšie od toho, na ktoré bol predtým navyknutý. Chalan z mesta skončí vo vidieckej reštaurácia, pod vedením šéfkuchár Zdeňka. Nové miesto mu prinesie pestrú paletu kolegov - celebritného majiteľa, bývalého hviezdneho kuchára, ale aj niekdajšiu hokejovú hviezdu.

Okrem toho sa mladík ocitne v hľadáčiku krásnej manažérky Lucie, pre ktorú je chlapec z hlavného mesta šancou na nový život po rozchode so ženatým milencom. Množstvo humorných situácií prinesú nielen zamestnanci a hostia reštaurácie, ale aj súperenie s konkurenčným podnikom.

Kuchyňa, Martin Dejdar, Juraj Kemka, Samuel Spišák a Lukáš Latinák
Foto: TV Markíza
 

Divoký Zapadákov

Zabudnite na divoký západ, prichádza Divoký Zapadákov! Čakajú váš kovbojské čižmy, klobúky, salón, šerif aj krásna dáma. V novom komediálnom seriáli uvidíte Dominiku Kavaschovú, Adama Jančinu, Michala Kubovčíka či Lukáša Dózu. Tešte sa na zabudnutú dedinku plnú svojských postavičiek, vtipných scénok a najmä skvelých slovenských hercov.

Dej seriálu sa odohráva v malom mestečku pánubohu za chrbtom, a hoci Zapadákovu môžete vyčítať mnohé, jedno mu uprieť nemožno – žijú tu také zaujímavé postavičky, aké by ste inde ťažko hľadali. Chýbať nemôže obávaný gangster, vyhlásená kráska, ktorá sa vkráda do snov a sŕdc snáď každého „Zapadákovčana“ či veľmi snaživý a málo rešpektovaný šerif.

Na novom komediálnom seriáli pracuje tvorivý tím pod producentským vedením Dana Dangla.

Divoký Zapadákov, Dominika Kavaschová s Adamom Jančinom
Foto: TV Markíza
 

Príbehy hrdinov obľúbeného rodinného seriálu Búrlivé víno z krásneho vinárskeho prostredia budú pokračovať na obrazovkách televízie Markíza aj v roku 2017. Rovnako tak sa budúci rok môžete tešiť aj z nových epizód skvelého komediálneho seriálu Horná Dolná,

Chris Powell: „Hamburger? Hranolčeky? Aj trikrát do týždňa!“ Pozrite si exkluzívny rozhovor so svetoznámym kondičným trénerom.

Chris Powell si u nás poriadne naložil husaciny aj lokší Exkluzívne zákulisné informácie z návštevy svetoznámeho kondičného trénera.

Gizka (po)radí: Chcela pomôcť bratovi a teraz má problémov viac... Pani Gizke prišiel email od Veroniky, zúfalej Veroniky.

Komentáre ( 0)