Ako to medzi nimi je? Marek Fašiang prehovoril o vzťahu s Mary Havranovou

15. 02 2018 06:00 | nt
Ako to medzi nimi je? Marek Fašiang prehovoril o vzťahu s Mary Havranovou
Ako to medzi nimi je? Marek Fašiang prehovoril o vzťahu s Mary Havranovou Foto: TV Markíza

Šepká sa totiž, že blízko majú k sebe nielen na pľaci.

V najnovšej epizóde relácie #tbt s Matúšom Krnčokom moderátor vyspovedal seriálového a dabingového herca Mareka Fašianga. Slovenský krásavec, ktorého mnohí porovnávajú s hollywoodskou hviezdou Ryanom Goslingom, zaujal divákov menšou úlohou v Búrlivom víne.

Potom to ale prišlo. Prijal ponuku do seriálu Oteckovia, kde stvárňuje sympatického veterinára a vdovca Tomáša, ktorý sa stará o dcérku Julku. On a dievčatko, ktoré ho v seriáli volá tatušo, si získali srdcia najmä nežnejšej časti televíznych divákov.

Marek nám porozprával o svojich hereckých začiatkoch v dabingu, prelome, ktorý priešiel s dabovaním Harryho Pottera, o podnikateľských aktivitách a o tom aký je. Mnohých ale zaujíma, ako to je medzi ním a Mary Havranovou.

V seriáli hrajú dvojicu, ktorá má k sebe blízko, ale ešte sa bráni láske. Navyše im hádžu polená pod nohy aj iní. Niektorí diváci vyslovili myšlienku, že by sa Marek a Mary k sebe hodili aj v reálnom živote, nielen na pľaci. Ako to teda medzi nimi je?

 

Ak ste nestihli predchádzajúce časti #tbt s Matúšom Krnčokom s Emmou Drobnou, Petrom Marcinom či Lacim Strikeom, nájdete ich zadarmo v našom videoarchíve TU!

Toto, ale aj viac zaujímavých videí môžete sledovať na našom Youtube kanáli Televízia Markíza. Kliknite na odber a budete vidieť všetko ako prví.