Michaela Kocianová otvorene o topmodelingu: Nestačí byť za peknučkú, musíš byť dravá

10. 05 2018 06:00 | nt
Michaela Kocianová
Michaela Kocianová Foto: markiza.sk

Hoci sa pozná s mnohými svetovými hviezdami a predvádzala pre tie najprestížnejšie značky, stále je to milé, skromné a veselé dievča.

Patrí medzi svetovú modelingovú špičku, precestovala celý svet, žila v New Yorku či Londýne a sama sa živí od 17-tich rokov. Reč je o topmodelke Michaele Kocianovej, vďaka ktorej aj za veľkou mlákou vedia o našej malej krajine. Kráska pochádzajúca z Trenčína prijala pozvanie do relácie #tbt s Matúšom Krnčokom.

Hoci sa pozná s mnohými svetovými hviezdami a predvádzala pre tie najprestížnejšie značky, stále je to milé, skromné a veselé dievča, ktoré sa na nič nehrá. Michaela nám prezradila, aké mala detstvo, čo si musela ako modelka-začiatočníčka vytrpieť od spolužiačok, ale aj, o čo ju modeling pripravil a je jej to ľúto.

Zaujímavo prehovorila aj o tom, ako to v tomto biznise chodí, čo by si mali vziať k srdcu dievčatá, ktoré túžia byť svetovými modelkami.

Viac sa dozviete v rozhovore. 

 

Ak ste nestihli predchádzajúce časti #tbt s Matúšom Krnčokom s Emmou Drobnou, Marekom Fašiangom či Mary Havranovou, nájdete ich zadarmo v našom videoarchíve TU!

Toto, ale aj viac zaujímavých videí môžete sledovať na našom Youtube kanáli Televízia Markíza. Kliknite na odber a budete vidieť všetko ako prví.