A stačilo! Rytmus sa ozval fanúšikovi, ktorý si zastával Daru

15. 08 2018 11:30 | markiza.sk
Rytmus a Jasmina
Rytmus a Jasmina Foto: Instagram/rytmusking

Neprajných komentárov už bolo naozaj dosť.

Človek by neveril, že niektorým fanúšikom Dary a Rytmusa ich rozchod stále nedá spať. Dvojica pritom spolu už vyše roka nefunguje a verejnosti to oficiálne oznámili v marci. Obaja už minulosť hodili za hlavu a žijú si po svojom.

Kým speváčka si zatiaľ užíva slobodu, raper sa stihol bezhlavo zamilovať do krásnej moderátorky Jasminy Alagič. Ich vzťah je však stále kameň úrazu v negatívnych komentároch na Instagrame. Rytmusovi už zrejme praskli nervy a jednému z hejterov odpísal.

Zdroj:Instagram/rytmusking

Na príspevok „Ten pocit, keď už nemusíš nič a našiel si svoj najvyšší bod na oblohe", neznámy muž odpísal do komentára: „Ten pocit, když podvědomě víš, že kdybys neměl prachy a makal na benzince, tak tě tahle ani nepozdraví :D Ten pocit, když si pro Daru složil song a vyznával se… O této slečně si vlastně taky složil song, uhodneš který? :)))"

Ak by ste čakali, že Rytmus ho poslal vulgárne kade ľahšie, tak sa mýlite. V pokoji sa hejterovi snažil vysvetliť, že život ide ďalej: „Ten pocit, že prachy mám a ona tiež. Ten pocit, keď si sa zasekol v minulosti a neprijímaš nič nové. Ten pocit, keď sa rozídeš a do konca života zostaneš sám a neexistuje, aby si začal novú etapu. Pane bože, niektorých Čechov mi je tak ľúto."

Hádam sa už tento rozruch okolo rozpadu vzťahu skončí. 

Zdroj:Instagramúrytmusking