Tvoja tvár znie povedome opäť ovládla nedeľný večer s rekordnou sledovanosťou!

24. 09 2018 11:55 | Tlačová správa
Tvoja tvár znie povedome
Tvoja tvár znie povedome Foto: TV Markíza

Celkovo najsledovanejším nedeľným programom sa v strategickej cieľovej skupine 12-54 stala relácia Počasie.

Jedinečná zábavná šou Tvoja tvár znie povedome pokračovala vo svojom úspešnom ťažení aj v nedeľu, 23. septembra 2018, keď sa na obrazovkách televízie Markíza stala v strategickej cieľovej skupine 12-54 opäť najsledovanejším nespravodajským programom dňa.

Tretia premiérová epizóda 4. série mimoriadne úspešnej šou dosiahla v tejto obchodne relevantnej cieľovej skupine doposiaľ najvyšší rating 9,0 % a nadpriemerný trhový podiel 26,4 %. Dych vyrážajúce premeny slovenských celebrít na domáce i zahraničné spevácke hviezdy si vychutnávalo celkovo 472-tisíc divákov vo veku nad 12 rokov, čo je taktiež nateraz najlepší výkon v rámci aktuálnej sezóny.

Vynikajúcu zábavu, korunovanú premiérovým víťazstvom moderátorky Jasminy Alagič za naozaj verné stvárnenie piesne Paš o Paňori svetoznámej speváčky Věry Bílej, si obzvlášť užili mladé ženy 12-34, ktoré Markíze v čase vysielania šou zabezpečili trhový podiel 37,1 %.

Celkovo najsledovanejším programom dňa bola v nedeľu v cieľovej skupine 12-54 relácia Počasie, ktorá zaznamenala skvelý rating 9,8 % a trhový podiel 25,5 %. Aktuálne informácie o počasí si nenechalo ujsť celkovo 570-tisíc divákov starších ako 12 rokov.


Dáta sú analyzované v meraní LIVE + VOSDAL (Viewing On Same Day As Life) – analýza živého vysielania spojená s oneskorenou sledovanosťou prehranou v ten istý deň ako živé vysielanie. Dáta sú od 1. 1. 2017 analyzované s pridaním Hostí. Zdroj dát: PMT/KANTAR MEDIA


PR oddelenie skupiny Markíza

Komentáre ( 0)