Evelyn zažila najhoršiu jazdu svojho života: Môže byť rada, že je nažive

21. 03 2019 13:00 | dg
Evelyn
Evelyn Foto: Instagram/evelynjefresh

Keďže nič nestíhala, jesť musela až v aute. A to robiť nemala.

V pondelok sa v pražskom multikine CineStar Anděl uskutočnila slávnostná premiéra novej českej romantickej komédie LOVEnie, na ktorej sa zúčastnil režisér Karel Janák, herec Jakub Prachař, herečky Ester Geislerová, Evelyn a mnohí ďalší.

Práve Evelyn na svoju cestu do Prahy tak skoro nezabudne. Keďže nič nestíhala, jesť musela až v aute. A to robiť nemala. Začala sa dusiť, našťastie, všetko dobre dopadlo. Pozrite si, ako svoj zážitok opísala v rozhovore na bratislavskej premiére, ktorá sa konala v utorok.

 

Zdroj: Instagram/evelynjefresh

O filme LOVEnie

Hlavná postava filmu Eliška (Ester Geislerová) má svadbu a čaká na svoj veľký moment. Namiesto svojho "áno" ale ženích povie "nie" a spred oltára utečie. Našťastie má zdrvená Eliška skvelú kamarátku Paťu (Eva Evelyn Kramerová) s jasným receptom, čo je potrebné v tejto situácii urobiť. Ona sama strieda chlapov ako ponožky, a preto hneď založí Eliške profil na osvedčenej zoznamke. Tej to nie je príliš po chuti, ale keďže má 35 rokov, je single a má strach, aby jej neušiel vlak, vrhá sa do randenia naslepo. A pomedzi katastrofické schôdzky skúša nájsť novú lásku. Zároveň sa musí rýchlo presťahovať a jedinou možnosťou je bývať spoločne s nevlastným bratom (Jakub Prachař), čudákom, ktorý pestuje na streche včely a ktorý ju doma ani nechce.

Film pôjde do kín so sloganom „Hľadá sa láska, zn. súrne!" už na jar budúceho roku. „Radi by sme stihli premiéru 7. marca, deň pred Medzinárodným dňom žien," prezradil odvážny plán režisér Karel Janák. Spolu s Jánom Potměšilom napísal k tejto komédii aj scenár.

Slovenský trailer na film LOVEnie:

 

Komentáre ( 0)