Tina ukázala krásnu fotku s otcom. Uznávajú ho po celom svete

21. 03 2019 13:30 | zv
Tina
Tina Foto: Instagram/tinaslovakia

Len málokto vedel, aký je veľký odborník.

Tina v posledných dňoch zverejňuje na Instagrame príspevky, ktoré svojou krásou, ale aj zaujímavými informáciami vyrážajú dych. Speváčka odcestovala do ďalekej Afriky, kde spoznala zvyšok svojej rodiny, ale aj zákutia tejto krajiny.

O autentické zábery sa podelila s fanúšikmi, ktorí s nadšením sledujú, čo všetko sa jej podarilo zachytiť. Jedna z jej fotiek ich zaujala ale najviac. Tina totiž zverejnila záber s jej tatinom, Tinom Obamom, o ktorom zrejme len málokto vie, že je celosvetovo uznávaný lekár a odborník.

„Do roku 2001 bol jediným chirurgom v regióne, často robieval aj 24-hodinovky. Od roku 2003 sa stal na dlhé roky ministrom zdravotníctva v Guinea Equatorial. Špecializuje sa aj na cudzokrajné choroby, býval poradcom prezidenta, stojí za postavením nemocníc a na vlastné oči som videla každodennú pomoc nielen vlastnej rodine," napísala speváčka na Instagrame.

Zdroj:Instagram/tinaslovakia

Tina toho o otcovi, na ktorého je právom hrdá, prezradila v statuse oveľa viac. Niektoré médiá písali, že sa s ním a jej rodinou stretla prvýkrát, no nie je to tak. Síce s ním nebola v každodennom kontakte, no podľa jej slov vie, že tisícky ľudí a krajina ho potrebovala viac ako ona.

Na prvý pohľad je vidieť, že si chvíle s rodinou v Afrike naozaj vychutnáva a žiari šťastím.

Zdroj:Instagram/tinaslovakia

Zdroj:Instagram/tinaslovakia

Komentáre ( 0)