Exkluzívne: Poznáme presný dátum Kaliho svadby!

01. 04 2019 12:15 | dg
Kali a Alica
Kali a Alica Foto: Instagram/alicanails

Raper okrem toho prezradil aj ďalšie detaily z blížiacej sa svadby.

Pred dvoma mesiacmi poskytol Kali spolu s priateľkou Alicou rozhovor pre Reflex, v ktorom obaja neskrývali nadšenie z príchodu svojho prvého dieťatka. Nelka má dnes šesť týždňov a šťastným rodičom robí obrovskú radosť.

Úspešný raper a kouč šou The Voice Česko Slovensko sa ešte minulý rok vyjadril, že v roku 2019 ich čaká aj svadba. V reportáži prezradil, že deň D majú naplánovaný na september. „Svadbu chystáme, respektíve už ju máme zarezervovanú. Bude v septembri, kvôli tomu, že nebude ani teplo, ani zima,“ povedal pre Reflex.

Kali exkluzívne pre markiza.sk teraz prezradil presný dátum, kedy si Alicu vezme za manželku. Svadbu má sympatický pár naplánovanú na 7. septembra.

V rozhovore, ktorý sme urobili na zvukovej skúške pred jeho bratislavským koncertom v rámci turné DOVI DOPO TOUR, nám porozprával aj ďalšie detaily. Príde Kali v smokingu alebo bude verný svojmu štýlu? Má už Alica vybrané svadobné šaty? Sledujte rozhovor a dozviete sa viac.

 

V nedeľu vydal Kali videoklip ku skladbe Nepustím. Ten sa okamžite dostal v trendoch na prvú priečku. O čom pesnička je, porozprával v rozhovore.

 


Komentáre ( 0)