SuperStarista prekvapil prvým singlom. Wau, toto mu vyšlo!

16. 04 2019 06:00 | nb
Jakub Pružinský
Jakub Pružinský Foto: TV Markíza
Z videoklipu k prvému singlu Jakuba Pružinského, Lost.
Jakub Pružinský vo videoklipe k prvému singlu Lost.
Prvý singel Jakuba Pružinského sa volá Lost.

Fanúšikovia si počkali, no výsledok stojí za to.

Jakuba Pružinského si pamätáte zo SuperStar, kde dostal označenie "slovenský Ed Sheeran", pravdou však je, že mladý spevák nie je ničia kópia, ale skutočne originálny zjav. Jedinečnou farbou hlasu i zjavom si získal fanúšikov napriek tomu, že nikdy nepatril k sebavedomým šoumenom.

Jakub si dal s prvým singlom načas, výsledok však stojí za to. Melancholický indie-popový song z názvom Lost, čiže Stratený, dáva vyniknúť Jakubovmu hlasu a dokonale ho vystihuje. Čo speváka inšpirovalo pri písaní?

"Je to o hľadaní samého seba. Veľakrát sme stratení, ja sám som. Sme stratení nielen sami v sebe, ale aj v ľuďoch a v konzume dnešného sveta. Snažíme sa nájsť odpovede v druhých, hľadáme spriaznenú dušu, vodcu, ktorý nám ukáže smer. Ale je vôbec niekto taký?" pýta sa spevák v pesničke. Jeho odkaz je trefný. "Tou osobou, ktorú hľadáme, sme možno práve my sami," dodáva.

Videoklip režíroval Juraj Mráz a okrem Jakuba v ňom uvidíte ďalšiu povedomú tvár, herečku Juliánu Hamranovú, ktorá sa tiež zúčastnila SuperStar a zahrala si aj v seriáli Milenky.

Videoklip sa nakrúcal v okolí Bratislavy vo dne i v noci a napriek tomu, že išlo o prácu, bolo to pre celý štáb pohodové nakrúcanie. "Zišli sme sa dobrá partia ľudí, ktorí chápali moju predstavu, vnímal som to skôr ako príjemne strávený čas s kamarátmi," dodáva Jakub.

Pozrite si jeho hudobnú prvotinu a NAJNOVŠIE FOTKY VO FOTOGALÉRII.