Vinczeovcov sa znova opýtali na dieťa. Viktorova reakcia bola brilantná

26. 04 2019 12:25 | dg
Adela a Viktor Vinczeovci
Adela a Viktor Vinczeovci Foto: TV Markíza

Na odovzdávaní cien OTO dostali túto impertinentnú otázku znova.

Odkedy sa Viktor a Adela zosobášili, neprestajne im bulvár kladie otázku, kedy budú mať dieťa. Moderátor Televíznych novín zverejnil ešte v novembri 2017 výstižný status, v ktorom všetko vysvetlil.

Otvorene a veľmi úprimne na sociálnej sieti napísal, že sa čuduje, prečo by to mala byť iba otázka pre ženu. Problém s plodnosťou má totiž on. Podľa jeho slov sa jeho počet spermií blíži k hranici neplodnosti. Na záver statusu vyzval ostatných partnerov či manželov, aby nečakali do obdobia, kedy budú chcieť mať deti.

Na odovzdávaní cien OTO dostali túto impertinentnú otázku znova. Viktorova reakcia bola brilantná. Keď sa ho redaktorka opýtala, kedy budú mať potomka, on sa jej na oplátku opýtal, kedy zomrie.

„Tvrdé? Možno. Nemyslel som to zle rovnako ako ona. No ani na jednu otázku sa nedá odpovedať. Je však viac otázok, na ktoré by spoločnosť mohla hľadať odpovede. Je dieťa jedinou podmienkou pre šťastný život? Dáva dieťa človeku inú spoločenskú hodnotu? Je odsúdeniahodné nechávať veci na vyššiu moc a nerobiť pre to "všetko"? My naše odpovede poznáme. A dôležité je, že každý si vo svojom živote môže odpovedať inak,“ napísal v popise fotky. Na záver vtipne dodal, že keď sa im raz narodí dieťa, bude mať určite veľmi pekné zuby.

Foto ako dôkaz.

Zdroj: Instagram/viktorvincze

Komentáre ( 0)