Adriana Poláková sa stala obeťou podvodu: Nechutne ju zneužili

23. 05 2019 10:20 | markiza.sk
Adriana Poláková
Adriana Poláková Foto: Instagram/adriana_polakova

Na sociálnej sieti zverejnila aj dôkaz.

Adriana Poláková sa stala obeťou podvodu. Firma, ktorá propaguje prípravky na chudnutie, nechutne zneužila fakt, že moderátorka Telerána a rádiová spíkerka schudla niekoľko kíl a vyzerá výborne. Nie však vďaka nápoju na chudnutie.

Na sociálnej sieti zverejnila aj dôkaz. Adrianu si dokonca dovolili citovať, keď napísali: „Nemohla som uveriť, ako rýchlo bolo vidieť jeho účinky... a stále som mohla jesť, čokoľvek a kedykoľvek,“ píše sa v reklame.

„Neuveriteľné, ako sa na Slovensku neboja ľudí klamať... TOTO JE PODVOD, nepite žiadnu gebuzinu. Klamú vás, lebo ja som to v živote ani len nevidela a už vôbec mi nikto nevolal!!!“ rozhorčila sa Aďka.

Neskôr na Instagrame vysvetlila, čomu v skutočnosti vďačí za perfektnú postavu. Ako sama napísala, pravidelne chodí na LPG ošetrenie, ktoré „zlikvidovalo tuk“. Svoj podiel má na tom aj kozmetický salón, ktorý navštevuje, pričom vysvetlila, že to nie je len o kozmetike. „Ako prvé vám nastavia stravu podľa krvnej skupiny a fest to funguje,“ pokračovala. Dodala, že zelenina tvorí 80 % jej jedálnička, či už dusená, varená, pečená alebo čerstvá. „NIČ VIAC, NIČ MENEJ. Žiadne zdravie ohrozujúce nápoje!!!“ uzavrela moderátorka.

Adriana Poláková
Foto: Teleráno
 

Sledujte Teleráno s Adrianou Polákovou a Romanom Juraškom v piatok 24. mája od 6.00 h na Markíze!

Komentáre ( 0)