AVON Pochod za zdravé prsia už zajtra!

07. 06 2019 10:00 | TS
AVON pochod
AVON pochod Foto: AVON

Areál Bratislavského hradu opäť ožije pre dobrú vec.

V poradí 11. ročník AVON Pochodu za zdravé prsia odštartuje už dopoludnia o 10:00 hod. Rodiny s deťmi, mladšie aj staršie vekové kategórie majú príležitosť nielen stráviť príjemný deň, ale zároveň aj pomôcť dobrej veci.

Pripravený je pestrý celodenný program, v rámci ktorého sa predstavia známi speváci a skupiny ako Dano Heriban, S Hudbou Vesmírnou, Desmod, Puding pani Elvisovej, Campana Batucada s bubnovou šou a ďalší. O 14:30 hod. sa spoločne vyberie dav na tradičnú prechádzku Starým Mestom, aby šírili myšlienku boja za zdravé prsia. Po nej nasleduje akt spolupatričnosti, kedy zaznie emotívna pieseň „Nenahraditeľná" od Simy Martausovej v špeciálnom prevedení.

V rámci podujatia budú mať návštevníci možnosť vypočuť si zaujímavé rozhovory walk talk show s Borisom Pršom a inšpiratívnymi hosťami či ambasádormi, pozrieť si festivalové líčenie s Táňou Židekovou, stretnúť všetky známe tváre projektu a odborníkov. Súčasťou programu bude aj autogramiáda. Nádherné prostredie bratislavského hradu ponúkne množstvo atrakcií, zábavy a príjemného oddychu.

Vstupenkou a zároveň symbolom podujatia je Tričko 2019. Zakúpiť si ho môžu účastníci priamo na mieste v deň podujatia. Deti do 12 rokov v sprievode dospelej osoby majú vstup do areálu zadarmo.

Navyše každý účastník AVON Pochodu, ktorý si zakúpi vstupenku, má možnosť využiť zľavnené cestovné v podobe 100 % zľavy na cestu späť.

Zisk z predaja tričiek poputuje na konto verejnej zbierky AVON Pochod 2019, realizovanej občianskym združením Zdravá žena. Viac informácií o AVON Pochode nájdete na webovej stránke www.zdraveprsia.sk a na Facebook-ovom profile Avon proti rakovine prsníka.

Komentáre ( 0)