AVON Pochod ukázal, že ľudia majú srdce na správnom mieste

10. 06 2019 15:00 |
AVON Pochod 2019
AVON Pochod 2019 Foto: AVON

Vyše 4000 ľudí vyjadrilo, že im zdravie seba a svojich blízkych nie je ľahostajné.

Nádherné prostredie bratislavského hradu ponúklo množstvo atrakcií, zábavy a príjemného oddychu. Aj napriek myšlienke podujatia zameranej na boj proti náročnej chorobe sa celý deň niesol v skvelej atmosfére. Spoločnosť AVON tento rok vďaka všetkým účastníkom odovzdala šek vo výške 25 553 EUR občianskemu združeniu Zdravá žena. V areáli Východnej terasy Bratislavského hradu odštartoval o 10:00 hod. 11. ročník AVON Pochodu za zdravé prsia.

V detskej zóne prebiehal program pre najmenších, kde nechýbali kreatívne súťaže, maľovanie na tvár, knižný kútik a ďalšie zábavné atrakcie. Na hlavnom pódiu sa o hudobný program postarali známi slovenský interpreti a skupiny ako Desmod, S Hudbou Vesmírnou, Puding Pani Elvisovej, Otto Weiter či Dano Heriban s projektom Čosi úsmevné.

Myšlienku projektu za zdravé prsia pravidelne podporujú ambasádori projektu AVON za zdravé prsia. Na podujatie prišli osobnosti ako Kveta Horváthová, Zlatica Puškárová, Maroš Kramár, Ada Straková, Alena Heribanová, Hana Overweter Rapantová, Nora Beňačková, Karin Habšudová, Beáta Dubasová, Soňa Skoncová, Dano Heriban či Karin Haydu.

Tradičný ružový pochod Starým Mestom odštartoval svoju trasu o 14:30 hod. do historického centra hlavného mesta s cieľom šíriť myšlienku boja za zdravé prsia o 14:30 hod. Hneď po ňom nasledoval symbolický Akt spolupatričnosti, v rámci ktorého si všetci návštevníci nalepili na tričko nálepku s nápisom „Nenahraditeľná". Tento emotívny moment podporila speváčka Sima Martausová špeciálnou piesňou.

V rámci obľúbenej Walk talk show s Borisom Pršom si návštevníci vypočuli inšpiratívne rozhovory so známymi osobnosťami, odborníkmi a inšpiratívnymi ženami, ktoré vyhrali boj s rakovinou prsníka. Ako pamiatku si návštevníci mohli odniesť podpisy známych osobností z autogramiády.

Komentáre ( 0)