Preriekli sa? Veronika a Sajfa zrejme prezradili pohlavie bábätka

24. 06 2019 11:15 | ls
Veronika Ostrihoňová s manželom Matejom
Veronika Ostrihoňová s manželom Matejom "Sajfom" Cifrom Foto: Instagram/veronikaostrihonova

Hoci Cifrovci túto informáciu prezradiť nechceli, zdá sa, že odpoveď je jasná.

Otázkam o tehotenstve sa doposiaľ veľmi nevenovali, no teraz zodpovedali na všetko, čo ich fanúšikov zaujíma. Veronika Cifrová Ostrihoňová s manželom Matejom "Sajfom" Cifrom natočili video, v ktorom odpovedajú na otázky, ktoré im ich fanúšikovia od oznámenia o tom, že čakajú bábätko, posielali takmer denne.

"Nebola som úplne pripravená možno sa rozprávať o tom nejak otvorene, ale dozrel ten čas," vysvetlila hneď v úvode markizácka redaktorka dôvody, prečo sa "tehotenským otázkam" vyhýbala až do tretieho trimestra, v ktorom práve je.

Zdroj: Instagram/veronikaostrihonova

Najočakávanejšou bola, samozrejme, otázka pohlavia dieťatka. Hoci manželia Cifrovci túto informáciu prezradiť nechceli, zdá sa, že odpoveď je jasná. "My to pohlavie poznáme, neprezradíme, ale obaja sme sa z toho pohlavia veľmi veľmi tešili," povedal Sajfa. "Skrátka, možno to opäť nebude mať medzi nohami nič ako otec," naznačil moderátor so sebe vlastným humorom. Či teda manželia naozaj čakajú dievčatko, to sa dozvieme neskôr.

Veronika však prezradila aj detaily ohľadom mena. "Meno je tradičné slovenské a krátke, to bolo jedno z mojich kritérii, aby bolo krátke, keďže moje meno je na dvestopäťdesiat metrov," vysvetlila.

Viac detailov o tehotenstve sympatického páru sa dozviete vo videu:

Komentáre ( 0)