Sklamanie v láske a zlomené srdce. Slovenská speváčka prekvapuje úprimnosťou

16. 07 2019 15:00 | TS
Dominika Stará
Dominika Stará Foto: TS
Nakrúcanie nového videoklipu Dominiky Starej
Nakrúcanie nového videoklipu Dominiky Starej
Nakrúcanie nového videoklipu Dominiky Starej

Dominika Stará sa vyspievala zo svojej minuloročnej letnej lásky.

Slovenská romantická speváčka Dominika Stará po úspechu predošlej balady s názvom Dúfam, vsadila opäť na slovenčinu. Jej novým počinom je skladba s názvom Neodolávaj. Hoci ide o pieseň, ktorá vás roztancuje horúcimi latino rytmami, Dominika ostala verná svojmu typicky nežnému prejavu. Žiadnu infantilnosť však nečakajte. Speváčka dozrela a v texte sa spovedá zo sklamanej lásky. „Je to moja osobná výpoveď, no som presvedčená, že sa v príbehu nájde veľa mladých ľudí," prezrádza.

Napriek zlomenému srdcu priaznivcom odkazuje, že to stálo za to. „Skladbu som nazvala Neodolávaj a hovorí o mojej vlaňajšej letnej láske. Letné lásky, nech už dopadnú akokoľvek sú úžasné a treba ich zažiť. Takže neváhajte a choďte do toho. To je hlavná idea mojej skladby," pripomína Dominika. Text popritom napísala spontánne. „Je v ňom všetko, čo som mojej letnej láske nedokázala povedať. Tiež sa vraciam do momentov, keď som uvažovala, či ten vzťah má zmysel a ako som sa mu snažila v začiatkoch odolať. A potom, keď som sa mu absolútne podvolila, strácala som sa v daných momentoch a vrúcne som si priala, aby nikdy neskončili. No stalo sa. Ale neľutujem to. Aspoň som získala inšpiráciu na túto skladbu," smeje sa.

Neodolávaj_COVER.jpg
Foto: Dominika Stará
 

Zatiaľ, čo Dominika si napísala text aj hudbu, o aranž sa postarali hneď traja muzikanti - Maroš Repík, Gabo Gotthardt a jej strýko Otto Kollmann. Potenciálny letný hit už má aj videoklipovú podobu. „Námet videoklipu a réžiu mal na starosti šikovný študent VŠMU Laco Jambor. Za kamerou stáli Jakub Frišo a Martin Frišo. Klip sa odohráva na niekoľkých lokáciách v okolí Šamorína - kaštieľ v Tomašove, Flavia Design House v Šamoríne a Šulianske jazero v Bodíkoch. O krásnu vizáž sa mi postarala Lucid a o vlásky, už tradične môj dvorný kaderník Ondrík Griňa. Za styling ďakujem úžasnému obchodíku MAZZONE v Žiari nad Hronom. Všetko išlo veľmi ľahko a prirodzene. Som presvedčená, že za to môže môj strážny anjel Miška Jamborová," vyznáva sa na záver Dominika Stará.


Komentáre ( 0)