Z Kaliho je šťastný ženáč: Prvá fotka zo svadby

07. 09 2019 20:25 | dg
Kali s Alicou sú oddnes manželmi.
Kali s Alicou sú oddnes manželmi. Foto: Instagram/dezertkalimusic

Mladomanželom a ich dcérke želáme hlavne veľa zdravia, šťastia a lásky!

Dočkal sa! Kali, vlastným menom Koloman Magyary (36), sa v sobotu 7. septembra oženil. Za manželku si zobral partnerku Alicu, s ktorou má takmer sedemmesačnú dcérku Nelku.

Svadba sa konala v Lozorne kruhu blízkych a ako nám úspešný raper prezradil ešte koncom marca, Alici nechal voľnú ruku vo všetkom. „Ja viem iba dátum a to, že tam budem musieť prísť v obleku, čo bude haluz,“ povedal v rozhovore pre markiza.sk.

Čo sa týka nevesty, výber šiat bol od začiatku jasný. Kali ich dokonca vôbec nevidel, prvýkrát až na svadbe. Mladomanželia sa ešte síce fotkou nepochválili, ich kamarát, moderátor Osťo, však áno. Fešák Kali je v obklopení kamarátov, nechýba raper Separ a DJ Peter Pann.

"Tak, Kali a Alica sú svoji. Gratulujeme" napísal Osťo pod prvú zverejnenú fotku zo svadby. My sa pripájame, mladomanželom a ich dcérke želáme hlavne veľa zdravia, šťastia a lásky!

Zdroj: Instagram/ostohiphopreality

ráno po svadbe zverejnil fotku aj sám Kali. "Ďakujeme našim hosťom za včerajšiu oslavu nášho "ÁNO". Spravili ste nám krásny, nezabudnuteľný deň, na ktorý budeme spomínať vždy s úsmevom," napísal čerstvý ženáč.

Zdroj: Instagram/dezertkalimusic

Komentáre ( 0)