Televízia Dajto opäť prináša to najlepšie z Ligy majstrov

21. 08 2019 14:10 | Tlačová správa
Liga majstrov: Highlighty
Liga majstrov: Highlighty Foto: TV Dajto

V závere každého hracieho dňa najprestížnejšej futbalovej súťaže sa na obrazovky televízie Dajto vracia magazín Liga majstrov: Highlighty.

Skupina Markíza opäť prináša divákom to najlepšie z najprestížnejšej futbalovej klubovej súťaže. Po skvelom predkrme v podobe súboja o Superpohár UEFA, v ktorom v čisto anglickej konfrontácii zdolal Liverpool FC londýnsku Chelsea až v penaltovom rozstrele, začala stanica Dajto opäť pravidelne vysielať skrátené záznamy zo zápasov Ligy majstrov.

V utorok, 20. augusta 2019, odštartovali súboje play-off, ktoré vyvrcholia budúci týždeň a rozhodne sa v nich o tom, kto nebude chýbať medzi futbalovou smotánkou ani v aktuálnej sezóny Ligy majstrov.

„Veľmi nás teší, že pokračujeme vo vysielaní toho najzaujímavejšieho z Ligy majstrov a našim divákom tak opäť sprostredkujeme výnimočné futbalové zážitky. Okrem atraktívneho Superpohára UEFA, ktoré si diváci mohli vychutnať v polovici augusta na obrazovkách televízie Dajto, budeme opäť ponúkať tie najlepšie momenty z celej sezóny, ktorú ukončíme odvysielaním priameho prenosu finálového súboja v sobotu, 30. mája 2020, na Markíze,“ povedal Matthias Settele, generálny riaditeľ skupiny Markíza.

Magazín Liga majstrov: Highlighty vysiela televízia Dajto v závere každého hracieho dňa najpopulárnejšej futbalovej súťaže so začiatkom o 23.00.

PR oddelenie skupiny Markíza

Komentáre ( 0)