Superstaristka vyšla s pravdou von: Boj s chorobou a strata vlasov

12. 09 2019 11:05 | zv
Markéta Konvičková
Markéta Konvičková Foto: Instagram/marketakonvickova

K chorobe sa priznala po tom, čo ju nechutne skritizoval "fanúšik" na Instagrame.

Z Instagramu sa definitívne stal priestor pre ľudí, ktorí si potrebujú ventilovať komplexy a vlastné životné nešťastia. Zrejme by sme nenašli ani jednu známu osobnosť, ktorá sa nestretla s urážajúcimi komentármi a nemusela by predychávať nenávistné poznámky.

Poriadny nádych a výdych musela spraviť aj Markéta Konvičková, ktorá zverejnila na YouTube nový hudobný počin Projekt 6-6, v ktorom vypustila do sveta šesť nových pesničiek a zároveň aj šesť nových videoklipov. Kým jej fanúšikovia boli z tohto kroku nadšení, našli sa aj takí, ktorí si neodpustili štipľavé poznámky.

Zdroj:Instagram/marketakonvickova

Jeden z komentujúcich sa vyjadril k speváčkinmu výzoru slovami: „Zdá sa to iba mne alebo Markéta vyzerá naozaj strašne? Ofina hrôza, vyzeráte ako napuchnutá rajčina. Stop botoxu." Na túto naozaj nemilú poznámku Markéta zareagovala priznaním, aké nikto nečakal. Odhodlala sa totiž priznať chorobu, s ktorou bojovala.

„Aby som objasnila váš botox, pred pol rokom som začala opúchať, prišla som o vlasy a splašili sa mi hormóny. Zistili, že sa jedná o vzácny druh nádoru. Po operácii sa už dávam pomaly dokopy, ale vlasy už nezachránim. Dorastú až časom," napísala na Instagrame.

Markéta po úprimnej spovedi poslala hejterovi odkaz, z ktorého by sa mohli poučiť viacerí. „Dúfam, že keď si toto prečítate, tak sa prepadnete od hanby pod zem."

Zdroj:Instagram/marketakonvickova

Komentáre ( 0)