Lukáš Frlajs požiadal priateľku o ruku v aute: Toto nevymyslíš!

14. 11 2019 18:00 | markiza.sk
Lukáš Frlajs
Lukáš Frlajs Foto: Instagram/lukasfrlajs

Obrovská náhoda spečatila ich dlhoročný vzťah zásnubami.

Kedysi sa zaoberal otázkou, prečo nepriberá ako ostatné deti, neskôr, keď bol starší, zasa otázkou, prečo nepriberá ako ostatní dospelí ľudia. Dnes to už nerieši. „Hlavne je nás málo takých chudých hercov na Slovensku, je to istým spôsobom výhoda,“ povedal Lukáš Frlajs v najnovšej epizóde relácie Throwback Thursday.

Lukáša evidujú aj vďaka platforme YouTube a videám, ktoré nakrúca s Matejom Zrebným. Herec je vo vzťahu so svojou priateľkou Barborou od roku 2010. So svojou polovičkou hráva aj vo videách, ktoré sa pravidelne objavujú v trendoch.

Priateľku už stihol požiadať aj o ruku a čoskoro tak z neho bude ženáč. Žiadosť prišla v aute. „Bolo to tak, že sme spolu sedeli v aute, počúvali sme rádio a ja len tak, že: ‚Počúvaj, keď ďalšia pesnička bude od Linkin Parku, tak zajtra idem kúpiť prsteň. A bola,“ povedal Lukáš.

Ako to celé nakoniec dopadlo? Sledujte najnovšie #tbt s Matúšom Krnčokom, v ktorom sa dozviete ešte oveľa viac!

Ak ste nestihli predchádzajúce časti #tbt s Lucie Bílou, Martinom Bagarom či Carolinou Fry, nájdete ich v našom videoarchíve.

Toto, ale aj viac zaujímavých videí môžete sledovať na našom Youtube kanáli Televízia Markíza. Kliknite na odber a budete vidieť všetko ako prví.

Komentáre (0)