Vianoce podľa Zuzky Belohorcovej. Na tradície nezabúda ani v ďalekej Amerike!

14. 12 2019 14:00 | lm
Zuzka Belohorcová
Zuzka Belohorcová Foto: Instagram/zuzanabelohorcova

Zuzku a jej rodinu neodradí ani teplé miamské počasie a namiesto snehu slnečné lúče.

Sexy bývalá moderátorka Zuzana Belohorcová sa pred rokmi odsťahovala do ďalekej Ameriky, kde s manželom Vlastom Hájekom žije a vychováva dve deti, dcéru Salmu a syna Nevia. Hoci ju od rodnej Žiliny delia tisíce kilometrov a slnečné Miami, kde žije, považuje za svoj domov, na tradície nezabúda ani za veľkou mlákou.

Práve Vianoce sú pre Zuzku najobľúbenejším sviatkom roka a zároveň príležitosťou pripomínať si všetky tradície. Zuzku a jej rodinu neodradí ani teplé miamské počasie a namiesto snehu slnečné lúče.

"Milujem všetko s nimi spojené. Pečenie, varenie, vianočná atmosféra, výzdoba... A dokonca mi ani nevadí to predvianočné šialenstvo v obchodoch a honba za vianočnými darčekmi na poslednú chvíľu, ale čo si najviac s deťmi užívame je dekorovanie vianočného stromčeka," priznala Zuzka. Ten im obývačku zdobí už od začiatku decembra.

Zdroj: Instagram/zuzanabelohorcova

Zuzka je mamina ako sa patrí a chvíle s rodinkou sú pre ňu tie najdoležitejšie, takže určite opäť chystá dokonalé vianoce a stôl plný jedla. Na sviatky sa poctivo pripravuje už teraz, dokonca sa na svojej sociálnej sieti už stihla podeliť aj o recept na tradičný vianočný vajcový likér.

Zdroj: Instagram/zuzanabelohorcova

Komentáre ( 0)