Veľká výnimka pre Dominiku Cibulkovú: Takto žiarila na Plese v opere

11. 01 2020 21:00 | zv
Dominika Cibulková
Dominika Cibulková Foto: Instagram/dominikacibulkova

Budúca mamička žiari v debutantskej bielej.

Ples v opere otvoril plesovú sezónu na Slovensku a pozvaní hostia svojou účasťou na jubilejnom 20. ročníku podporili významný charitatívny rozmer tohto podujatia.

Medzi pozvanými 300 pármi významných osobností z oblasti vedy, spoločenského aj hospodárskeho života, medicíny, vzdelávania aj športu bola aj debutantka, bývalá slovenská profesionálna tenistka Dominika Navara Cibulková.

TIP: Exkluzívne zábery Dominiky Cibulkovej: Takto ju už asi nikdy neuvidíte

Dominika vyzerala úžasne a s tehotenským bruškom jej to pristalo viac ako inokedy. Tak ako sme čakali, zvolila debutantskú bielu farbu šiat. Róbu jej pripravil fotograf Lukáš Kimlička, ktorý sa už návrhárstvu nevenuje, pre bývalú športovkyňu však urobil veľkú výnimku.

5_11012020_ples_v_opere_20_rocnik674537.jpg
Foto: TASR
 

fc2bfb7d-623f-493f-8693-cdb97a56e24a.JPG
Foto: Instagram/michal_hudec
 

Bez názvu.png
Foto: Instagram/dominikacibulkova
 

Charitatívny rozmer Plesu v opere

Tak ako uplynulé dva roky, aj tento ročník Plesu v opere poukazuje na akútnosť situácie v oblasti inkluzívneho vzdelávania detí so zdravotným znevýhodnením. Vďaka výťažku, ktorý za uplynulé dva roky prekonal výšku pol milióna eur, mohol vzniknúť jedinečný program na podporu inkluzívneho vzdelávania „Kto chýba?".

Ten pomáha mnohým slovenským školám, učiteľom, ale aj rodičom pri začleňovaní detí so zdravotným znevýhodnením do bežného vyučovacieho procesu. Celý výťažok z jubilejného Plesu v opere poputuje na rozšírenie tohto programu aj do materských škôl.

Komentáre ( 0)