Nečakaná hviezda Plesu v opere: Tohto herca z Oteckov sme tam nečakali

12. 01 2020 09:30 | ts
Známa detská hviezda z obľúbeného televízneho seriálu, Maroš Baňas.
Známa detská hviezda z obľúbeného televízneho seriálu, Maroš Baňas. Foto: Ples v opere

Talentovaný herec očaril prítomných hostí.

Dvadsiaty ročník dobročinného Plesu v opere tradične odštartoval unikátnym úvodným ceremoniálom, ktorý vzdal hold práve opere a predstavili sa v ňom medzinárodne uznávaní operní speváci. Medzi účinkujúcimi v rámci úvodného čísla sa však prekvapujúco ukázala aj známa tvár z obľúbeného seriálu Oteckovia.

Úvodný ceremoniál Plesu v opere patrí k umeleckým vrcholom večera. V rámci 20. ročníka tohto podujatia sa niesol v znamení opery a ústredným motívom bola láska. Krátky príbeh sa začal tmavou scénou, kedy sa zjavil malý chlapec -  známa detská hviezda z obľúbeného televízneho seriálu, Maroš Baňas.

Maros_Banas.JPG
Foto: Ples v opere
 

Malý herec stvárnil v rámci príbehu úvodného ceremoniálu jednu z kľúčových postáv a svoje vystúpenie ukončil spevom s uznávanými opernými hviezdami Hrachuhi Bassenz, pôvodom z Arménska, a Pavlom Bršlíkom.

Divákov očarila ich jedinečná spoločná interpretácia známej piesne Páslo dievča pávy z opery Krútňava skladateľa Eugena Suchoňa. Talentovaný chlapec očaril prítomných hostí a stal sa nepochybne jednou z hviezd úvodu jedinečného večera.

Komentáre ( 0)