Nový imidž! Takto ste Rytmusa ešte nevideli

28. 01 2020 15:00 | nb
Patrik Rytmus Vrbovský
Patrik Rytmus Vrbovský Foto: Instagram/rytmusking
Matej Zrebný a Patrik Rytmus Vrbovský
Lukáš Frlajs, Patrik Rytmus Vrbovský a Matej Zrebný
Matej Zrebný a Patrik Rytmus Vrbovský

Raper prekvapil svojich fanúšikov.

Patrik Rytmus Vrbovský, ktorý je už viac ako 20 rokov legendou slovenského rapu, má aj veľký zmysel pre humor, čo teraz potvrdil opäť. Spojil sa s youtubermi Matejom Zrebným a Lukášom Frlajsom a v ich najnovšom videu stvárnil dve postavy.

Témou tohto videa sú typy kamarátov, takže rapera uvidíte ako neplatiča aj otravného fejkera. V úlohe neplatiča má navyše svetlú parochňu s ofinou, čo vyvolalo výbuchy smiechu nielen u aktérov, ale aj v rámci štábu. Blond hriva bola nápadom samotného Rytmusa.

A ako došlo k tomu, že sa youtuberi spojili s raperom? "Stretli sme sa na jednom večierku, kde sme sa dali viac do reči a skončilo to pri tom, že by Paťo mohol niekedy prísť. Konverzácia pokračovala viac dní a ja som vedel, že má Paťo reálny záujem. Sám od seba mi písal rôzne typy, čo by sme mohli natočiť a nakoniec sa podarilo," hovorí Matej Zrebný.

A aký je Rytmus herec? "Čo sa týka prístupu, bolo vidieť, že mu na tom záleží a neprišiel si to len odbiť. Scény sme prechádzali viackrát, až kým to nebolo ono," dodáva youtuber. A toto je výsledok:

 

Fotky z nakrúcania nájdete v galérii.

Komentáre ( 0)