Televízia Dajto opäť prináša to najlepšie z Ligy majstrov

17. 02 2020 14:20 | Tlačová správa
Liga majstrov: Highlighty
Liga majstrov: Highlighty Foto: TV Dajto

Tešiť sa môžete nielen na najlepšie momenty z každého zápasu, ale aj exkluzívne štúdio s moderátormi D. Očenášom a S. Jurkom a ich hosťami.

Po dvojmesačnej prestávke skupina Markíza opäť prinesie divákom to najlepšie z najprestížnejšej futbalovej klubovej súťaže. Už v utorok, 18. februára 2020 o 23.00, sa na obrazovky televízie Dajto vracia obľúbená relácia Liga majstrov: Highlighty, ktorá v prvom vydaní ponúkne najzaujímavejšie momenty zo súbojov Atlético Madrid – FC Liverpool a Borussia Dortmund – Paríž Saint-Germain.

Okrem skrátených záznamov z každého zápasu sa diváci môžu tešiť aj na zaujímavé postrehy futbalových expertov, ktorí budú hosťami Dana Očenáša a Sláva Jurka v exkluzívnom štúdiu Ligy majstrov. V úlohe futbalových expertov sa predstavia bývalý skvelý reprezentant Slovenska Ján Ďurica, brankár Ladislav Molnár, ale aj futbalový fajnšmeker Ladislav Borbély, známy svojim vtipnými hláškami.

V osemfinálovej fáze Ligy majstrov sa predstaví najlepších šestnásť tímov a najväčšie zastúpenie majú anglické a španielske kluby, ktoré tvoria polovicu. Okrem obhajcu trofeje FC Liverpool nechýbajú medzi futbalovou smotánkou ani tradičné futbalové giganty ako FC Barcelona, Real Madrid, Juventus Turín, či Bayern Mníchov. Slovenské farby v Lige majstrov bude hájiť čerstvá posila SSC Neapol Stanislav Lobotka.

„Veľmi nás teší, že na obrazovkách televízie Dajto pokračujeme vo vysielaní Ligy majstrov. Divákom ponúkneme nielen najlepšie momenty z každého zápasu, ale vysielanie obohatíme aj o štúdio so zaujímavými postrehmi futbalových expertov. Vrcholom sezóny bude, samozrejme, priamy prenos z finálového súboja, na ktorý sa diváci môžu tešiť v sobotu, 30. mája 2020, na Markíze,“ povedal Martin Lisý, šéfredaktor športovej redakcie TV Markíza.


PR oddelenie skupiny Markíza

Komentáre ( 0)