TV Dajto prinesie ďalší vzrušujúci boxerský duel Wilder vs. Fury

19. 02 2020 13:50 | Tlačová správa
DAJTOV BOXE: Wilder vs. Fury
DAJTOV BOXE: Wilder vs. Fury Foto: TV Dajto

Dočkajú sa diváci víťazstva jedného z boxerov alebo sa aj ich druhý vzájomný súboj skončí remízou?

Na obrazovky televízie Dajto prichádza ďalšia boxerská lahôdka! Diváci sa už v nedeľu, 23. februára 2020. so začiatkom o 4.00 nášho času, môžu tešiť na priamy prenos súboja Deontay Wilder vs. Tyson Fury, ktorý sa nepochybne zaradí medzi najväčšie bitky v histórii ťažkej váhy.

Asi najočakávanejší súboj tohto roka je na programe v MGM aréne v Las Vegas. V ringu sa proti sebe postavia aktuálny šampión WBC a svetová dvojka ťažkej váhy Deontay „The Bronze Bomber“ Wilder a bývalý držiteľ opaskov organizácii WBA, WBO, IBF, IBO a aktuálna svetová štvorka Tyson „Gypsy King“ Fury. Ide o ich druhý vzájomný súboj, keď fanúšikovia v decembri 2018, aj v priamom prenose na Dajto, nespoznali víťaza ani po 12-tich kolách.

Tridsaťštyriročný rodák z Alabamy je jasnou zárukou devastujúcich knokautov, pretože jeho pravačka je neskutočne rýchla a nekompromisná. Naopak, tridsaťjedenročný Brit je pravý opak držiteľa opasku organizácie WBC. Tyson Fury ma skvelý pohyb, dokonalé načasovanie úderov a je to rodený šoumen.

„Som nesmierne rád, že sa nám podarilo získať televízne práva aj na odvetný súboj týchto dvoch hviezd svetového boxu. Verím, že diváci v nedeľu ráno na Dajto uvidia napínavý box a skvelú šou, ktorou ich budú sprevádzať komentátor Slávo Jurko a reprezentačný tréner Slovenska Pavol Hlavačka,“ povedal Martin Lisý, šéfredaktor športovej redakcie TV Markíza.


Deontay Wilder (42-0-1, 41 KO)

Americký boxer zatiaľ vo svojej kariére zo 42 súbojov ukončil 41 KO a jeho bilancia je skvelá.

Tyson Fury (29-0-1, 20 KO)

Tridsaťjeden ročný rodák z Manchestru absolvoval menej súbojov, ale aj jeho bilancia je výborná.


PR oddelenie skupiny Markíza

Komentáre ( 0)