Katarína Knechtová tehotenské brucho predstierala. Propaguje nový singel

20. 02 2020 09:38 | nt
Katka Knechtová
Katka Knechtová Foto: Profimedia.sk

Ak bolo skutočne jej úmyslom poukázať na šírenie falošných informácií, bolo to síce ušľachtilé, ale nezvolila si na to vhodnú tému.

Speváčka Katarína Knechtová v utorok vo večerných hodinách zverejnila na Instagrame fotku s vypuklým bruškom a záhadným hashtagom. Okamžite tak vyvolala reakcie na to, že by mohla čakať bábätko.

Počas dňa však na telefonáty a správy nereagovala. Reakcie sme sa, žiaľ, nedočkali ani my. Keď sme jej však na Instagrame Televízie Markíza zablahoželali k tehotenstvu, poslala nám srdiečko.

V stredu večer záhadnú fotografiu objasnila s vysvetlením, že dnes už ľudia nejdú do hĺbky a nemôžu vedieť, čomu majú veriť. Narážala tiež na spôsoby politických strán vo volebnej kampani. Okrem toho napísala, že ju nikto neoslovil a informáciu si neoveril, na čo zareagovali mnohé médiá, ktoré sa dokonca skontaktovali aj s jej manažérkou.

Tá odpovedala, že si majú počkať na vysvetlenie na Instagrame vo večerných hodinách.

Zdroj: Instagram/katarinaknechtovaofficial

Katarína v novom príspevku, ktorý naozaj zverejnila vo večerných hodinách, nezabudla spomenúť, že vydáva nový singel a album. Ak bolo skutočne jej úmyslom poukázať na šírenie falošných informácií, bolo to síce ušľachtilé, ale nezvolila si na to vhodnú tému.

Téma tehotenstva je v súčasnosti citlivá. Pôrodnosť klesá, vek rodičiek stúpa a mnohým párom, ktoré po bábätku túžia, sa nedarí. Nehovoriac o počte samovoľných potratov, o ktorých sa veľmi nehovorí.

Otázne teda je, či bude mať jej cieľ prebudiť u ľudí záujem o hlbšie informácie rovnaký zásah ako počet článkov o jej predstieranom tehotenskom bruchu a tisíckach nových followerov na jej účte, ktorí ju začali sledovať za posledné dva dni. Koľkí z nich si však o pár dní spomenú na jej nový singel?

Komentáre ( 0)