Spoznávate toto dievčatko? Začínala ako detská herečka, dnes je hviezda

19. 03 2020 15:00 | nb
Patricie.jpg
 
Patricie Pagáčová
Režisér Pepe Majeský a Patricie Pagáčová
Patricie Pagáčová

Krásna blondínka prežíva úspešné životné obdobie.

Spoznali ste dievčatko na fotke? Je ním talentovaná herečka a porotkyňa SuperStar, Patrície Pagáčová. V Česku je hviezdou už od svojho detstva, do povedomia slovenských divákov sa však dostáva až teraz.

O Patrícii sme toho veľa nevedeli, no to sa pomaly mení. Paťa si totiž pomaly, ale isto získava sympatie divákov. Je bezprostredná, sympatická, vtipná a empatická porotkyňa a navyše - krásna žena.

TIP NA ČLÁNOK: Herečkina premena vyráža dych. Dnes je brutálne sexy, takto vyzerala kedysi

Patrície si však prešla veľkou fyzickou premenou, keď sa o seba začala viac starať, začala sa hýbať a schudla. S blond farbou a novou figúrou doslova žiari, no môže za to aj láska.

Herečka sa v júni 2019 vydala za Tibora Pagáča, preslávila sa však ešte s priezviskom Solaříková. Dnes má 31 rokov, no hviezdou sa stala už vďaka účinkovaniu v seriáli Ulice, kde hrala celých 14 rokov. 

POZRITE SI AJ: Spoznajte porotkyňu Patríciu, Do očí sa jej pozerať nebudete!


Okrem toho Patrície pravidelne účinkuje v rôznych českých seriáloch a je aj aktívnou divadelnou herečkou. Aktuálne ju vidíte v SuperStar, kde si to v skvelej partii porotcov užíva a spolu s Leošom Marešom ako nespeváci ponúkajú svoj herecko-šoumenský, no najmä ľudský pohľad na vec.

Sledujte pokračovanie SuperStar v nedeľu 22. marca o 20.30 h na Markíze!

 

Komentáre (0)