Babyboom v karanténe: Z týchto známych Sloveniek budú čoskoro maminy

24. 03 2020 09:40 | zv
Ivana Gáborík
Ivana Gáborík Foto: Instagram/iversanns

Posledné mesiace tehotenstva si zrejme predstavovali inak. Pozrite si, ako to zvládajú.

Šíriaci sa nový koronavírus ovplyvnil aj život budúcich mamičiek, ktorých je v slovenskom šoubiznise vďaka neutíchajúcemu babyboomu veľa. Známe ženy si zrejme posledné mesiace tehotenstva predstavovali inak, no izoláciu zvládajú dobre a prostredníctvom sociálnych sieti sa dokonca snažia inšpirovať iné tehotné ženy.

Lucia Mokráňová

Lucka sa snaží inšpirovať aj iné tehotné ženy, aby sa hýbali a boli aktívne, ak im to zdravie dovoľuje, aj doma. Na Instagrame im nakrúca inštruktážne videá, ako si zacvičia aj s bruškom tak, aby si neublížili a udržovali sa vo forme. Navyše, vďaka cvičeniu sa vyplavujú hormóny šťastia.

Zdroj: Instagram/luciamokranova

Ivana Gáborík

Cvičeniu sa spoločne venujú aj manželia Gáborikovci. Marián, aby nemal väčšie bruško a Ivanka, aby sa cítila fit aj počas tehotenstva, keďže jej sa bruško nieže môže, ale musí zväčšovať. Ivanka okrem toho zdieľa na Instagrame aj rôzne recepty, ktoré možno pomôžu ženám, ktoré už nevedia, čo majú doma variť.

Zdroj: Instagram/iversanns

Andrea Šprochová

Andrejka Šprochová nestratila spravodajského ducha ani doma. Napriek tomu, že čaká prírastok do rodiny a ešte sa aj stará o dcérku, na Instagrame pravidelne zdieľa výber najaktuálnejších informácií zo školstva alebo zdravotníctva.

Zdroj: Instagram/andrea_sprochova

Mária Čírová

Režim musela deťom urobiť aj Mária Čírová. Okrem toho však inšpirovala už množstvo žien, ako si doma upiecť čerstvé zdravé pečivo, aby nemuseli chodiť tak často do potravín. Viac o kváskovaní prezradila naživo v Teleráne prostredníctvom videohovoru.

 

Komentáre ( 0)