Obľúbenú slovenskú herečku testovali na koronavírus. Prišli jej výsledky

24. 03 2020 16:55 | zv
Anna Šišková
Anna Šišková Foto: Profimedia.sk

Keďže ochorela a z troch strán sa mohla stretnúť s potenciálnymi prenášačmi, radšej sa nechala otestovať.

Dni plné strachu a obáv má za sebou aj Anna Šišková. Obľúbená herečka totiž nedávno ochorela a zistila, že v poslednom období sa stretla s minimálne troma ľuďmi, ktorí by mohli byť teoretickými prenášačmi nového koronavírusu.

Keďže ju bolelo na hrudi a kašľala a bola si vedomá, že mohla COVID-19 dostať z troch strán, radšej sa nechala otestovať. Anička nám prezradila, že testy jej urobili na Kramároch, kde boli na ňu veľmi milí a v čase, kedy ju testovali, tam bola sama.

Herečka je už doma 10 dní a keďže sa jej stav nezhoršoval, domnievala sa, že výsledky by mohli byť negatívne. A je jej intuícia sa potvrdila! Práve dnes (utorok, 24. marca) sa dozvedala, že nemá nový koronavírus, z čoho má, pochopiteľne, veľkú radosť. V dobrovoľnej izolácii však zostáva naďalej.

Čas si krát napríklad šitím rúšok, ktoré následne rozdáva tým, ktorí ich potrebujú, samozrejme, bez kontaktu s ľuďmi. Ako to u nej doma teraz vyzerá, kde sú jej dcéry a ako vyzerali dni čakania na výsledky testov, si pozrite vo videu.

Dôležité je najmä posolstvo, ktoré vyslovila na záver videa.


Komentáre ( 0)