Z hviezdy seriálu Oteckovia je už hrdý tatino! Pri pôrode byť nemohol

25. 03 2020 13:30 | zv
Oteckovia
Oteckovia Foto: TV Markíza

Rodinke zo srdca gratulujeme a prajeme veľa zdravia!

Z Romana Poláčika, ktorý hviezdi v markizáckom seriáli Oteckovia, je už hrdý tatino. Manželka Katka mu priviedla na svet zdravého synčeka, ktorému vybrali meno Filipko. Jeho pocity šťastia sú momentálne neopísateľné.

„Zisťujem, že som vstúpil do novej fázy svojho života. Okrem neopísateľnej radosti cítim aj druh zodpovednosti a je mi jasné, že rebríček priorít sa značne preskupí. S mojou Katkou sme sa relatívne skoro dohodli na mene Filip. S tým, že ak sa narodí a bude ''vyzerať ako iné meno'', mali sme ešte pár aleternatív. Ale je to moja malá kópia, takže sme zostali pri Filipovi a obaja vidíme, že mu meno pristane. Narodil sa presne na termín, túto nedeľu, takže výsadu kráľov už má vo vienku," prezradil pre náš web markiza.sk.

Zdroj: Instagram/romanpolacikroman

V týchto dňoch trápi celý svet šíriaci sa koronavírus, preto nás zaujímalo, ako ťažkú situáciu zvládala budúca mamina, keďže si finále tehotenstva zrejme predstavovala inak. „Zvládla to bravúrne, bez zbytočnej hystérie alebo obáv. Snažil som sa jej byť počas celého obdobia oporou a myslím, že sme to zvládli. Ona je veľmi múdra a systematicky sa pripravovala po fyzickej aj psychickej stránke," povedal nám Roman.

Seriálový Ondro, žiaľ, nemohol byť pri pôrode, tak ako si naplánoval, keďže pre koronavírus to majú oteckovia zakázané. On aj manželka to však plne rešpektovali a budúci otec tak čakal na radostnú novinu v napätí doma.

„Chcel som byť pri pôrode, ale vzhľadom na situáciu som, samozrejme, musel zostať pred bránami kliniky. Obaja sme to absolútne rešpektovali, pretože zdravie personálu (ktorému zo srdca ďakujem za ich prístup) a ostatných mamičiek a novorodencov je naozaj na prvom mieste. Takže som v napätí čakal doma, sám a v tichu, až kým nezazvonil telefón: "ahoj, ocko" a v pozadí som počul ten krásny detský plač. Hneď po prvotnom vyšetrení sme si zavolali prostredníctvom videohovoru a prvýkrát som ten zázrak uvidel online," dodal.

Rodinke zo srdca gratulujeme a prajeme veľa zdravia!