Hviezda The Voice prichádza s novým singlom. Klip vôbec nevznikal ľahko!

26. 03 2020 14:00 | lm
Dominik Hanza
Dominik Hanza Foto: YouTube/Dominik Hanza

Sympatický spevák predstavil svoj debutový singel s názvom Hrdina.

Dominik Hanza zahviezdil v poslednej sérii obľúbenej speváckej súťaže The Voice. V tíme Vojta Dyka skončil v prvom finálovom kole, no vďaka tomu, že sa mohol zviditeľniť, dnes prichádza s debutovým singlom. Skladbu s názvom Hrdina napísal Dominik ešte v decembri minulého roka.

Dominik Hanza
Foto: TV Markíza
 

V pesničke spieva o tom, že každý z nás je hrdinom svojho vlastného života a hoci všetci chceme dokázať veľké veci, nie vždy máme silu a odvahu zariskovať a niečo pre splnenie svojho sna aj obetovať, takže nám nezostáva nič iné, len o tom snívať. "Preto ten verš 'ale hrdina ten umírá, když se ráno probouzíš'. Snažím sa ľuďom tou pesničkou povedať, nech si spomenú, ako sme ako malí chceli byť hrdinami a bolo nám jedno, či je možné to všetko dokázať," odkazuje Dominik.

Videoklip sa natáčal v nádhernom prostredí Českého Švajčiarska v najväčšej zime a ako sympatický spevák vtipne dodáva, nohavice s dierami na kolenách neboli najlepšou voľbou. "Prekvapivo sme však celkom zvládli zamaskovať zamrznutý nos aj tváre a vzniklo krásne video," uzatvára Dominik.

Vypočujte si jeho debutový singel:

Komentáre ( 0)