Dnešná mimoriadna relácia s premiérom Igorom Matovičom a ďalšími zaujímavými hosťami

26. 03 2020 13:02 | markiza.sk
Koronavírus - Mimoriadna relácia
Koronavírus - Mimoriadna relácia Foto: TV Markíza

Vo štvrtok 26. marca 2020 odvysiela TV Markíza so začiatkom o 20.30 h ďalšie vydanie spravodajského špeciálu Koronavírus: Mimoriadna relácia.

O tom, ako zmenia náš bežný život opatrenia proti koronavírusu, sa dnes moderátorka Zlatica Švajdová Puškárová v štúdiu porozpráva s premiérom Igorom Matovičom.

Spojíme sa s MUDr. Viliamom Doničom z Lekárskej fakulty Univerzity Pavla Jozefa Šafárika v Košiciach, ktorý divákom porozpráva o unikátnej päťkrát účinnejšej ventilačnej metóde vyvinutej slovenskými vedcami, o ktorú je záujem aj v USA.

Ako prežíva tieto neľahké dni a čo jej v tejto dobe pomáha, prezradí obľúbená herečka Petra Polnišová. Podnikateľ roka 2018 a zakladateľ komunitnej organizácie „Kto pomôže Slovensku“ Šimon Šicko spolu s manželkou porozprávajú, akými prostriedkami môžeme dnes pomáhať tým slabším v boji proti koronavírusu.

Čo zažívajú Slováci v najviac zasiahnutých európskych krajinách Španielsku a Taliansku? Aj to sa diváci dozvedia v dnešnej mimoriadnej relácii, ktorá prinesie aj reportáž o slovenskej pacientke chorej na koronavírus.

Koronavírus: Mimoriadna relácia aj dnes o 20.30 h na Markíze!

 

Komentáre ( 0)