Porotkyňa SuperStar priznala trpkú pravdu: Roky čelila posmeškom pre svoj výzor

02. 04 2020 20:00 | markiza.sk
Patrície.jpg
 

Patrícia Pagáčová prešla zmenou imidžu a objavila svoj skrytý talent.

Relácia Throwback Thursday s Matúšom Krnčokom je aktuálne superstarovsky ladená. Po Paľovi Haberovi, Monike Bagárovej a Mariánovi Čekovskom je Matúšovým hosťom Patrície Pagáčová.

Krásna blondínka s očarujúcim úsmevom je pre slovenských divákov najväčšia neznáma spomedzi päťčlennej poroty, no s každou ďalšou epizódou si ju aj slovenské publikum viac a viac obľubuje.

TIP NA ČLÁNOK: Veľký rozhovor s Mariánom Čekovským: Toto z neho spravilo hviezdu

V Česku je Paťa hviezdou od puberty, keďže doslova vyrástla pred kamerou. Štrnásť rokov účinkovala v seriálovom hite Ulice na Nove a krátko nato prišla ponuka na porotcovanie v SuperStar. Tá ju najprv zaskočila, no zároveň sa jej splnil dávny sen.

Mnohí ľudia si myslia, že Patrície a Leoš Mareš sú v porote len za "hlas lidu", Patrície je však skvelá v pamätaní textov a dokonca vie slušne spievať. To jej potvrdili aj ďalší porotcovia SuperStar.

TIP NA ČLÁNOK: Monika Bagárová otvorila citlivú tému. Ani ona sa nevyhla šikane

Sledujte rozhovor, v ktorom na seba Paťa prezradila všeličo. Týka sa to nielen práce, ale aj herečkinho súkromia. Vedeli ste, že v minulosti radikálne schudla a čelila posmeškom pre svoju váhu? Sledujte #tbt s Matúsom Krnčokom a Patríciou Pagáčovou:


Ak ste nestihli predchádzajúce časti #tbt s Monikou Bagárovou, Mariánom Čekovským či Paľom Haberom, nájdete ich v našom videoarchíve.

Komentáre (0)