Superstaristi z 1. série: Čo robia dnes? Jaroš sa nevedel presadiť, dnes je idolom

07. 04 2020 09:50 | KN
Superstar prvá séria
Superstar prvá séria Foto: Profimedia.sk
Katka Koščová je šťastnou mamičkou
Katarína Koščová stále koncertuje
Adam Ďurica sa hudobnej kariéry nevzdal a dobre urobil

Obľúbená spevácka súťaž má za sebou už niekoľko sérií, no poďme sa pozrieť na to, ako dopadli vtedy známi účastníci úplne prvej série.

Za krátku chvíľu na výslní

Prvá séria SuperStar bola mimoriadne populárna. Dodnes všetci spomíname, ako sme sedeli pred televízorom držiac mobilné telefóny a počítali, koľko SMS môžeme svojmu favoritovi za vystávajúci kredit poslať. Pre samotných účastníkov, ktorí zožali úspech a dostali sa do finálovej 10-ky, však toto životné obdobie nebolo jednoduché. Ľudia ich masovo začali spoznávať na ulici, prosiť o autogramy, dokonca zisťovať, kde bývajú a vyzváňať na zvonček. Vybrali sme niekoľko z nich a zistili sme, čomu sa venujú teraz.

Katka Koščová

Poďme na to hneď zhurta. Katka si získala sympatie celého Slovenska a porazila vo finále svojím hlasom Martinu Schindlerovú. Hoci jej prvenstvo mnohí kritizovali, iní sa z neho tešia dodnes. A to, že jej to spieva, dokazuje aj fakt, že Katka sa spevu aktívne venuje už roky. Vo veku 38 rokov je matkou dvoch detí, má syna Adama a dcéru Aničku.

Miro Jaroš

Nedalo nám nepokračovať Mirom. Iste si pamätáte, že bol to práve on, kto mal s víťazkou Katkou Koščovou románik. Po skončení SuperStar dokonca spolu aj žili v Bratislave, no Miro priznáva, že na toto obdobie nespomína veľmi šťastne. Svoju slávu psychicky nezvládal a mával z nej úzkosti, nechcelo sa mu vychádzať z domu. Tiež sa netají tým, že mal dlhé roky po SuperStar problém presadiť sa, spolu s účinkovaním v SuperStar sa zľahla zem po všetkých ponukách na kontrakty. Dnes však môže na toto obdobie spomínať s úsmevom, pretože je jedným z momentálne najúspešnejších spevákov z finalistov prvej série súťaže. Spieva piesne pre deti a tie ho doslova zbožňujú!

Robo Mikla

Robo, Robo, to bol rebel! Jeho dych vyrážajúce gesto, pri ktorom sa rozhodol opustiť súťaž, pohlo celým Slovenskom. Netají sa tým, že mal vtedy problém s alkoholom, ktorý ovplyvňoval jeho myslenie a činy. Minulý rok ste jeho comeback mohli sledovať v reality šou Farma, v ktorej si ho diváci obľúbili. Priznal, že jeho účasť bola náhradou za liečenie, ktoré by v prípade neúčasti na Farme určite podstúpil.

Martina Schindlerová

V čase účinkovania v SuperStar mala len 16 rokov, no jej hlas ohromil všetkých. Mnohí sú dodnes toho názoru, že si víťazstvo zaslúžila práve ona. Po účinkovaní v súťaži si dala od spevu na dlhé roky pauzu, no nedávno sa ako 30-ročná rozviedla a vrátila sa opäť do šoubiznisu. Minulý rok dokonca vydala aj nový singel.

Samo Tomeček

Aj tento krásavec sa dnes venuje spevu. Spieva skôr na súkromných podujatiach, zazrieť ste ho však mohli aj ako speváka v televíznej zábavnej súťaži.

Zdenka Predná

Milé krátkovlasé žieňa, ktoré skončilo v SuperStar štvrté, spieva dnes aktívne. Má 36 rokov, stíha koncertovať a venovať sa aj svojmu dieťaťu, ktoré má rovnaké meno ako jeho otec. V roku 2008 sa rozviedla s Petrom Šarkanom Novákom, dnes tvorí pár s hudobníkom Oskarom Rózsom.

Adam Ďurica

Určite neľutuje účasť v prvej sérii SuperStar, hoci sa do prvej desiatky nedostal. Presne tak, skončil tesne pred ňou. Paradoxne má však dnes za sebou zatiaľ najúspešnejšiu hudobnú kariéru spomedzi všetkých spomínaných.

Komentáre ( 0)