Nela Pocisková zverejnila intímnu fotku Filipa Tůmu: Nešetrila chválou

06. 04 2020 17:00 | KN
Nela Pocisková a Filip Tuma.jpg
  Foto: Profimedia.sk

Hviezda úspešného seriálu Oteckovia je v skutočnosti dvojnásobným oteckom.

S Nelou sa dopĺňajú v speve aj partnerstve

Je známe, že Nela aj Filip sú obaja výbornými hercami a spevákmi. Filip sa netají tým, že je na svoju manželku hrdý a snaží sa s ňou a deťmi tráviť všetok voľný čas, ktorý má. Tiež chápe, že úloha matky nie je ľahká a izolácia od vonkajšieho sveta jej vždy nemusí urobiť dobre. Preto svoju partnerku nezabúda brať aj do spoločnosti, po čom sa jej nálada výrazne zlepší.

S Nelou sa zblížili pri nakrúcaní Búrlivého vína

Hoci je medzi partnermi 13-ročný vekový rozdiel, nič nebránilo tomu, aby to medzi nimi začalo iskriť už počas natáčania úspešného seriálu Búrlivé víno. So svojím vzťahom vyšli na svetlo sveta v roku 2015 a v roku 2016 sa im narodilo ich prvé dieťa, syn Hektor. V roku 2018 Nela porodila druhé dieťa, dcérku Lianu. Pôrod však nešiel tak ľahko ako pri Hektorovi, pretože Nela svoju dcéru porodila v aute. Ako sa však zdá, zvládla to na výbornú a dnes sa so svojimi deťmi teší dobrému zdravotnému stavu.

Spevák, moderátor, herec, no v neposlednom rade otec

Filip Tůma sa netají tým, že si úlohu otca vo svojom živote užíva a povinnosti spojené s otcovstvom plní rád. Že žije pre svoju rodinu, potvrdzuje aj jeho instagramový profil, na ktorom pravidelne zverejňuje fotky zo svojho súkromia. Aktívnou na sociálnych sieťach je však aj jeho partnerka Nela Pocisková, ktorá zachytila moment, ktorý k rodičovstvu patrí nepochybne taktiež.

Seriálový otecko je dobrým oteckom aj v skutočnosti.png
Foto: Instagram/pociskova.nela
 

Zdroj:Instagram/pociskova.nela

Komentáre ( 0)