Leoš Mareš dáva za každého followera korunu na charitu. Už ich má takmer milión!

16. 04 2020 20:00 | KN
Leoš Mareš v TBT
Leoš Mareš v TBT Foto: TV Markíza

Leoš Mareš, úspešný český moderátor a raper, prijal pozvanie do TBT s Matúšom Krnčokom.

Ja a hudobná legenda? To vôbec, ja som moderátor!

Aspoň tak reagoval český moderátor na úvod moderátora Matúša Krnčoka, ktorý ho označil za hudobnú legendu českej aj slovenskej scény. Je známe, že Leoš sa hudbe venuje aj kreatívne, sám ju totiž tvorí. No v prvom rade, ako sám tvrdí, je moderátor v rádiu a hudbu vníma najmä z tejto perspektívy.

29. január je preňho deň dobra

A prečo? Pretože sa v čase, keď mal na svojom instagramovom profile 20 tisíc sledovateľov, rozhodol, že za každý follow na jeho profile pošle korunu na charitu. Postupne sa k nemu začali ľudia pridávať a Leoš teda pri zvyku zostal, a to aj so skutočnosťou, že dnes má odoberateľov takmer milión. Všetko platí, samozrejme, zo svojho vrecka a je za to rád.

Moderátorom túžil byť ešte v časoch, kedy to nebolo cool

Leošova moderátorská kariéra sa začala v roku 1998, no netají sa tým, že moderátorom túžil byť už ako dieťa. Spomína s úsmevom na časy, kedy boli na školskom zájazde v autobuse so sprievodcom, ktorý mal v ruke mikrofón, ktorý mu Leoš vtedy neznesiteľne závidel. Tiež však nezabudol dodať, že vtedy nebolo povolanie moderátora také sexy, ako je dnes. Moderátor musel byť totiž veľmi formálny a usporiadaný.

Pozrite si najnovšie TBT s Leošom Marešom:

Ak ste nestihli predchádzajúce časti #tbt s Patríciou Pagáčovou či Mariánom Čekovským, nájdete ich v našom videoarchíve.

Komentáre (0)