V novom klipe Karmen Pál-Baláž si zahral jej priateľ: Dôvod bol jednoduchý

29. 04 2020 09:00 | dg
Karmen Pál-Baláž - Zažiť ešte raz
Karmen Pál-Baláž - Zažiť ešte raz Foto: YouTube/Karmen Pál-Baláž

O voľbe hereckého partnera rozhodla pekná náhoda.

Z albumu Kúzlo, ktorý vyšiel koncom minulého roka, prichádza Karmen Pál-Baláž s ďalším singlom Zažiť ešte raz. K piesni natočila aj videoklip, ktorý prináša skvelú letnú atmosféru.

„Chceli sme spraviť niečo, z čoho bude Karmen a jej osobnosť priamo vyžarovať. Myslím, že takéto pozitívne letné pesničky k nej a jej imidžu výborne sedia. Klip sme natáčali v Šaštíne na prírodnom jazere Gazarka a v noci sme natáčali v Nemšovej,“ približuje režisér videa Robo Bošeľa.

Vzhľadom na aktuálnu situáciu natáčanie prebiehalo za prísneho dodržiavania hygienických štandardov: „Koronavírus nám natáčanie, dá sa povedať, že aj zľahčil aj sťažil. Zľahčil nám ho v zmysle, že priestory, kde sme chceli točiť, sme nemuseli “odľudňovať“, ale zároveň v rámci obstarávania rekvizít a oblečenia nám zatvorené obchody značne skomplikovali situáciu.“

Karmen sa len niekoľko týždňov predtým vrátila aj s priateľom z Nemecka, takže aj natáčanie sa muselo posunúť pre povinnú karanténu. Keďže ju však absolvovala s priateľom Jarom, bolo rozhodnuté aj o jej hereckom partnerovi.

„Pesničku mi napísal Adam Ďurica, je aj textovo aj hudobne pozitívne naladená, preto sme sa rozhodli natočiť k tomu letný klip v domácom prostredí, na Slovensku, pri jazere a pri ohníku na lúke. Mám z toho veľkú radosť, že si v klipe so mnou zahral Jaro. Tajne som si to aj priala mať s ním spoločný klip plný lásky, ale nevedelasom si ani predstaviť, že na to príde vhodná chvíľa. Bolo to milé natáčanie, doslova som sa na nič nemusela hrať, len byť sama sebou,“ opisuje natáčanie Karmen.


Komentáre ( 0)