Adele Vinczeovej diagnostikovali vážnu diagnózu: Rýchly zákrok u odborníka

04. 05 2020 12:00 | kf
Viktor a Adela
Viktor a Adela Foto: instagram/viktorvincze

Viktor a Adela opäť odhalili niečo z ich súkromia. Rozhodli sa to urobiť pre dobro ostatných.

Viktor využíva sociálne siete na dobrú vec. Snaží sa verejnosť vzdelávať, ale aj upozorniť na dôležité veci v ich okolí.

Moderátor je známy hlavne tým, že rozoberá na svojom Instagrame ekologické témy. Ako už dávnejšie povedal, vďaka Adele sa tomu začal viac venovať. Manželský pár vždy otvorene hovorí o ich vzťahu a nemajú problémy prezradiť aj viac, ako by verejnosť očakávala. Otvorene priznali aj to, že majú problém splodiť dieťatko a teraz chodia na adopčnú prípravu. Vďaka úprimnej spovedi sa im podarilo inšpirovať aj iné páry, ktoré sa báli o svojich problémoch hovoriť nahlas.

TIP na článok: Adela a Viktor posúvajú vzťah na novú úroveň. Toto sa sa o sebe dozvedeli vďaka terapii

Vďaka prevencii vyriešili lekári Adele nabiehajúcu rakovinu krčka maternice

Prevencia je veľmi dôležité ako u mužov, tak aj u žien. Práve vďaka nej sa dá odhaliť zdravotný problém ešte včas, bez akýchkoľvek následkov. O tom vie svoje aj známa moderátorka. Viktor tentoraz zverejnil o Adele informáciu, o ktorej vedela len blízka rodina. Neurobil to preto, aby získal pozornosť, ale aby upozornil na dôležitosť prevencie u žien.

zdroj: Instagram/viktorvincze

„Vďaka Adelkinmu dlhodobému poctivému prístupu jej v ružinovskej nemocnici nedávno vyriešili nabiehajúcu rakovinu krčka maternice. Bezbolestne, za pár minút. Na oddelení stretla pani, ktorá na to, podľa vlastných slov, roky úplne kašľala a rakovina jej už napadla aj iné časti tela," napísal Viktor. Mnoho ľudí vzhliada k páru a preto veria, že po zverejnení príspevku upriamia na prevenciu väčšiu pozornosť ženy, ale aj muži.

Komentáre ( 0)