Prečo odišla Natália Puklušová zo seriálu Oteckovia a kto jej dal druhú šancu?

07. 05 2020 20:00 | kf
Natália v seriáli Oteckovia
Natália v seriáli Oteckovia Foto: Facebook/Natália Puklušová fanpage

Známa herečka prezradila, prečo sa chcela vzdať herectva a odišla do zahraničia.

Herečku poznajú diváci najmä vďaka obľúbenému seriálu Oteckovia. Hoci jej postava v seriáli nie je úplne pozitívna, nepochybne vie narobiť poriadny vietor. Keďže pre karanténu je Natália momentálne v Spišskej Novej Vsi, s Matúšom urobila rozhovor cez Skype. Ako ona sama prezradila, okolo rodinného domu je toľko práce, že odkedy je s rodičmi, ani na chvíľku si nevydýchla.

V detstve bola Natália poriadna nezbedníčka

Starí rodičia ju priviazali o kolík, aby nemohla utiecť a nenarobila žiadnu šarapatu okolo domácich zvierat. Prezradila divákom aj to, ako sa dostala k herectvu. Divadelné scény nikdy neboli jej snom. Nakoniec však získala dva vysokoškolské tituly.

Hoci si ju diváci obľúbili v seriáli Oteckovia, po skončení prvej série sa už v ňom neobjavila. Mnohí špekulovali o tom, aký bol dôvod, že ju vyškrtli z ďalšieho priebehu deja, Natália v rozhovore prezradila, ako to naozaj bolo. Neskôr svoje rozhodnutie oľutovala a dostala od režisérov druhú šancu, za ktorú je nesmierne vďačná.

Pozrite si TBT s Natáliou Puklušovou:


Ak ste nestihli predchádzajúce časti #tbt so Sašou Gachulincovou či Henrichom Krejčom, nájdete ich v našom videoarchíve.

Komentáre (0)