SuperStar vstupuje do živých finálových kôl! Desiatka finalistov bude v nedeľu bojovať na TV Markíza

18. 05 2020 10:00 | TS
SuperStar - TOP 10
SuperStar - TOP 10 Foto: TV Markíza

Obľúbená hudobná šou SuperStar vrcholí!

Divákov TV Markíza a TV Nova čakajú v nedeľu 24. mája a 31. mája dva živé finálové prenosy, v ktorých budú tí najlepší speváci a speváčky zo Slovenska a Česka bojovať o titul SuperStar 2020 a rozprávkovú výhru v hodnote 75 000 eur. O osude súťažiacich doposiaľ rozhodovala porota, v živých kolách o víťazovi rozhodnú už iba diváci!

Za prísnych hygienických a bezpečnostných opatrení a bez prítomnosti divákov odvysielajú televízie Markíza a Nova v nedeľu 24. mája a 31. mája naživo finálové prenosy hudobnej šou SuperStar. "V prvom prenose sa za sprievodu živej kapely predstaví kompletná desiatka finalistov a na základe diváckeho hlasovania päť súťažiacich s najnižším počtom hlasov šou opustí. V druhom živom prenose - Superfinále - vystúpi pätica postupujúcich, každý s dvomi pesničkami. Divácke hlasovanie sa následne pozastaví a SuperStar opustia ďalší dvaja súťažiaci s najnižším počtom hlasov. Z troch najúspešnejších sa stanú superfinalisti a divákom zaspievajú ešte raz. Jeden z nich sa potom stane SuperStar 2020," vysvetľuje pravidlá kreatívny producent a režisér šou Pepe Majeský.

Do živých prenosov postupuje TOP 10 finalistov SuperStar 2020 v nasledujúcom zložení: Lucie Bikárová, Diana Koval'ová, Júlia Kramárová, Esther Lubadika, Dominika Lukešová, Barbora Piešová, Timotej Májsky, Giovanni Ricci, Martin Schreiner, Michal Šafrata.

Počas živých prenosov samozrejme nebude chýbať hviezdna porota v zložení Pavol Habera, Marián Čekovský, Leoš Mareš, Monika Bagárová a Patricie Pagáčová.

Produkcia a realizácia oboch živých prenosov bude prebiehať za prísnych hygienických a bezpečnostných opatrení a bez prítomnosti publika. Súťažiaci aj porota prejdú testom na ochorenie COVID-19. Samozrejmosťou a povinnosťou sú rúška, rukavice, štíty a ďalšie zdravotnícke pomôcky pre štáb. Súťažiaci, porota a kapela budú počas živého vysielania na obrazovke bez rúšok. Natáčanie všetkých medailónikov bude prebiehať za prísne stanovených hygienických pravidiel podľa aktuálnych opatrení. Finalisti sa ubytujú v hoteli s prísne stráženým režimom, aby sa minimalizoval kontakt s verejnosťou. S rodinnými príslušníkmi súťažiacich sa v priebehu živých prenosov spojí produkcia online vďaka moderným technológiám. Pozrieme sa naživo do ich domovov a diváci tak uvidia bezprostredné reakcie.

Do zákulisia šou zavedú fanúšikov oficiálne sociálne siete TV Markíza - @tvmarkizaofficial na Instagrame a https://www.facebook.com/TeleviziaMarkiza a SuperStar - @superstarcs na Instagrame a https://www.facebook.com/superstarcs. Môžu sa tešiť napríklad na živé vysielanie z backstage, rozhovory so súťažiacimi a bezprostrednú atmosféru mimo dosahu kamier.

Odkaz pre favorita

Chcete pozdraviť svojho favorita zo SuperStar? Teraz máte jedinečnú príležitosť! Natočte na šírku krátky videoodkaz pre svojho obľúbeného speváka alebo speváčku a nahrajte ho prostredníctvom formulára na markizaplus.sk v sekcii SuperStar - Zdravice. Tie najlepšie videá následne zverejníme na webe a aj v priamom prenose na obrazovkách Markízy a Novy. https://videoarchiv.markiza.sk/video/superstar/zdravice

Všetky vystúpenia aj bonusy navyše si diváci môžu spätne pozrieť na Markíza Plus, Voyo.sk a cez červené tlačidlo v HbbTV.

PR oddelenie skupiny Markíza

Komentáre ( 0)