Erika Judínyová dva dni pred pôrodom: Prichytená v meste s kamarátkou

21. 05 2020 09:00 | markiza.sk
Erika Judínyová
Erika Judínyová Foto: Plus 1 deň
Erika Judínyová
Erika Judínyová
Erika Judínyová

Dnes už je z nej šťastná mamina!

Moderátorka Erika Judínyová prežíva najkrajšie obdobie svojho života. V stredu sa stala hrdou maminou dcérky Elly. S manželom Štefanom Skrúcaným sa na bábätko veľmi tešili. Správu o tom, že sa stane mamou, nám potvrdila ešte vo februári tohto roku. „Áno, budem mamou. Sme s manželom nesmierne šťastní a už sa na bábätko veľmi tešíme, " povedala nám vtedy moderátorka Smotánky.

Dnes sa už manželia nevedia dočkať, kedy si svoj malý poklad odvezú z nemocnice domov. Ako nám Štefan povedal, malinká sa trošku poponáhľala. "Veľmi sa teším, že Erika aj malá Ella sú v poriadku a zdravé! Ellka nás trochu prekvapila, lebo sme ju čakali až budúci pondelok, ale asi chcela byt už na víkend doma," prezradil hrdý štvornásobný otec.

Erika sa dva dni pred pôrodom vybrala do mesta s kamarátkou Oľgou Dúbravskou, ktorá momentálne pôsobí ako výkonná riaditeľka Our Media. Dvojica sa pozná už dlhý čas, Oľga totiž dávnejšie pôsobila v našej televízii ako hovorkyňa. Obe si spoločné chvíle užili a Erika si teraz už užíva svoj vytúžený poklad.

Fotografie Eriky Judínyovej tesne pred pôrodom nájdete v našej galérii.

Komentáre ( 0)