Mária Čírová prezradila pohlavie bábätka: Bude to chlapec alebo dievča?

24. 05 2020 17:15 | dg
Mária Čírová
Mária Čírová Foto: Instagram/mariacirova

Speváčka prežíva obrovskú radosť, o ktorú sa podelila aj so svojimi fanúšikmi.

Mária Čírová bola na Deň svätého Valentína súčasťou svadobného dňa zamilovanej dvojice, ktorá si povedala áno v živom vysielaní Telerána. Mladomanželom zaspievala a keďže všetka pozornosť bola venovaná práve im, nikto si na Márii nevšimol, že má zaguľatené bruško.

 

„Áno, je to pravda, tento rok sa zo mňa stane trojnásobná mama! Je to viac než úžasné! Cítime sa takí vďační a požehnaní. S manželom aj deťmi prežívame veľkú radosť. Momentálne máme za sebou prvý trimester,“ povedala vtedy pre markiza.sk Mária.

TIP: MÁRIA ČÍROVÁ V OTVORENOM ROZHOVORE: OPÍSALA, AKO SA PRIPRAVUJÚ NA BÁBÄTKO

Slovenská speváčka je momentálne v 30. týždni tehotenstva. „Čoskoro prídeš medzi nás a my, všetci štyria, sa ťa už nevieme dočkať. Čakali sme na teba veľmi dlho a už len pár týždňov nás delí od nášho prvého stretnutia, kedy si ťa budeme môcť objať a privítať ťa do našej rodiny. My vieme, kto sa chystá do našej partie, ale ostatní ešte nie. Tak čo, dáme poslednú tipovačku?“ vyzvala svojich fanúšikov Mária. Tí do komentárov posielali buď modré alebo červené srdiečko.

zdroj: Instagram/mariacirova

A prezradila ho! Do rodiny Kachútovcov pribudne ďalší chlapec. Speváčka túto správu zverejnila na sociálnej sieti a pri odhalení pohlavia budúceho súrodenca jej asistovali dcéra Zoe a syn Hugo.

zdroj: Instagram/mariacirova

Gratulujeme!

Komentáre (0)