Život Daniely Nízlovej sa zmenil od základov. Plánuje sa vrátiť ešte k spevu?

24. 05 2020 13:00 | kf
Daniela s dcérkou
Daniela s dcérkou Foto: Instagram/danielatwiins

Najznámejšia dvojička si užíva materstvo a prezradila nám, či sa plánuje vrátiť k hudobnej kariére.

Daniela Nízlová sa stala pred štyrmi mesiacmi mamičkou malej Lindy. Po vyhlásení prísnych opatrení a uzavretí hraníc zostala s dcérkou a s priateľom Stanom v domácej karanténe v Taliansku. Hoci za ňou rodičia aj sestra Veronika často cestovali a pomáhali jej s malou, teraz sú na všetko len dvaja.

zdroj: Instagram/danielatwiins

Ako sa zmenili vaše dni počas karantény?

Myslím si, že každá maminka na materskej s takým malým bábätkom je v určitom slova zmysle v karanténe, lebo si v jednom kolotoči, doma, maximálne ideš von kočíkovať, čiže tú karanténu sme veľmi nepocítili. Jediný rozdiel bol v tom, že sme nemohli ísť kočíkovať do mesta alebo do prírody.

TIP na článok: TWiiNSky prekvapili: Zverejnili záber starý dvadsať rokov

Aká je momentálna situácia v Taliansku?

Od pondelka otvorili reštaurácie a postupne sa uvoľňujú opatrenia, ale ešte sme v meste neboli. Stanko už trénuje, takže maximálne on bol v tréningovom centre.

Pociťuješ nejakú zmenu po uvoľnení prísnych opatrení?

Myslím si, že ľudia už boli troška unavení z tých opatrení rovnako ako aj u nás, majú potrebu sa socializovať, čiže pohyb v uliciach je väčší.

zdroj: Instagram/danielatwiins

Chodíte aj do mesta, na prechádzky?

Chystáme sa do mesta, ale ešte som opatrná, čakám, ako sa situácia vyvinie a keď to bude bezpečné a počet nakazených sa nezvýši, tak sa radi pôjdeme prejsť na kávičku.

Ako vyzerajú vaše dni?

Tak ako v každej inej rodine s malým dieťaťom, v jednom kolotoči, nakŕmiť, prebaliť, hrať sa, kočíkovať, navariť, upratať a oprať.

Tvoji rodičia často cestovali za vami aj do Talianska, no hranice sú teraz zatvorené. Ako to zvládate?

Naši nám veľmi chýbajú, voláme si každý deň cez videohovor, aby aspoň videli malú ako rastie. So Stankom si pomáhame navzájom. Sme na ňu sami dvaja a boli aj náročné dni, keďže Linda mala silné koliky, ale zvládame to dobre. Myslím si, že tá karanténa bola na niečo dobrá a pomohla nás stmeliť ako rodinu.

Tvoja dcérka Linda má už štyri mesiace. Zmenilo ťa rodičovstvo?

Ja som vždy chcela mať deti a rodinu, priam som sa na to tešila a som šťastná, že sa mi splnil sen a stala som sa matkou. Deti zbožňujem. Taká veľká zmena je určite v tom, že som zodpovedná za život malého človiečika a teraz reálne vidím, čo prežívali naši rodičia, ako sa o nás báli.


zdroj: Instagram/danielatwiins

Tvoja sestra sa vydala na sólo kariéru. Rozmýšľaš aj ty nad tým, že sa vrátiš neskôr k hudobnej kariére?

Teraz si chcem materstvo užiť naplno, nemám sa kam ponáhľať. Linda rýchlo rastie a nechcem zmeškať tie nádherné momenty s ňou. Hudba a vystúpenia mi, samozrejme, chýbajú a určite sa v budúcnosti k tomu vrátim. Dá sa to krásne zladiť, veď veľa speváčok funguje aj s detičkami.

Komentáre (0)