Evelyn a Fero Joke sa ešte nikdy nepohádali. Dôvod by ste neuhádli

27. 05 2020 11:00 | kf
Evelyn a Fero Joke sú dlhoročný kamaráti
Evelyn a Fero Joke sú dlhoročný kamaráti Foto: Instagram/evelynjefresh

Známi komici pomáhajú ženám s rakovinou prsníka

Napriek súčasnej pandémii nesmiem zabúdať, že v našom okolí máme stále ľudí, ktorí bojujú aj s inými chorobami o svoje zdravie. Sú nimi napríklad onkologickí pacienti, ktorí sú zároveň rizikovou skupinou.

Spoločnosť AVON aj v súčasnej neľahkej dobe pokračuje vo svojej dlhoročnej iniciatíve týkajúcej sa podpory ľudí trpiacich rakovinou prsníka, a to prostredníctvom projektu Avon za zdravé prsia. Tohtoročné heslo kampane projektu znie - SPOLU SME SILNEJŠÍ. Fero Joke a Evelyn sú novými tvárami kampane.

zdroj: Instagram/evelynjefresh

TIP na článok: Život Daniely Nízlovej sa zmenil od základov. Plánuje sa vrátiť ešte k spevu?

Známi komici pomáhajú ženám s rakovinou prsníka

Evelyn nielen baví ľudí, ale aj pomáha. Komička si sama uvedomila, aká dôležitá je prevencia a nemožno ju podceňovať v žiadnom veku. Evelyn v tom nie je sama a na pomoc jej prišiel aj jej kamarát z detstva Fero Joke, s ktorým už dlhé roky spolupracuje.

Spoločnými silami sa snažia využiť ich popularitu na dobrú vec. Tým, že majú množstvo sledovateľov na sociálnych sieťach, majú možnosť osloviť väčšiu masu ľudí. V rozhovore prezradili aj to, čo ich najviac motivovalo k tejto spolupráci a kto v ich okolí je ich najväčšou oporou.

 

Komentáre (0)