Marián Gáborík prvýkrát o narodení dcérky: „Bol som u zubára, keď Ivke praskla voda“

28. 05 2020 09:00 | markiza.sk
Manželia Gáborikovci s dcérkou Bellou
Manželia Gáborikovci s dcérkou Bellou Foto: Instagram/mgaborik12

Čerstvý otecko opísal detaily ich veľkého dňa.

Ivana Gáborík priviedla na svet svojmu manželovi Mariánovi dcérku, ktorej dali meno Bella. Ich malá princezná sa narodila v trenčianskej nemocnici. Dvojica vtedy zverejnila na sociálnych sieťach záber z nemocnice.

Hrdý otecko sa odvtedy pochválil ďalšími zábermi. Dcérka mu pochopiteľne robí obrovskú radosť. Hokejista v úspešnom podcaste, ktorý má spolu s Borisom Valábikom - Boris a Brambor, prezradil omnoho viac. Najnovšia epizóda dostala príznačný názov - BRAMBOR O BELLE.

„Mali sme termín 13. mája. Samozrejme, že sme vedeli, že to bude dievčatko,“ povedal na začiatku Marián a dodal, že chcel, aby mali niečo len pre seba, vedeli to len ich najbližší.

zdroj: Instagram/mgaborik12

„Chodili sme ešte predtým na gynekológiu a potom, nejaké dva týždne pred pôrodom alebo tri sme už začali chodiť do nemocnice,“ pokračoval Marián. Ako povedal, jeho manželka Ivana niekoľko dní prenášala a chodili neustále na kontrolu. „Ona bola úplne v pohode, ja som bol taký nervózny, stále som bol v podstate doma,“ pokračoval v rozhovore s Borisom v podcaste.

„Po tých pár dňoch, čo prenášala, som bol akurát u zubára, sedel som v kresle a zavolala mi, že jej praskla voda,“ povedal Marián. Keď prišiel domov, jeho polovička už bola pripravená ísť do pôrodnice.

„Boli sme spolu na izbe, spal som v nemocnici a na druhý deň začala mať kontrakcie, potom sa to stupňovalo a stupňovalo a už nás dali z izby na sálu a už sa to začalo rozbiehať,“ opísal v tej chvíli budúci otecko.

Keď sa ho Boris opýtal, ako reagoval, keď sa dozvedel, že to bude dievčatko, tak odpovedal, že mu to bolo jedno, čo to bude, hlavne, nech je to malé zdravé a v poriadku.

zdroj: Instagram/iversanns

Čerstvý otec vychválil personál v trenčianskej nemocnici, ktorý má obrovský podiel na tom, že všetko dobre dopadlo. Marián prestrihol pupočnú šnúru, čo opísal ako „brutálny zážitok“.

Čo sa týka mena, manželia zvažovali aj mená ako Hana, Sofia, Marína či Gália. Už do bruška sa jej však prihovárali „Bella“, takže bolo rozhodnuté. Ako dodal, nemá to žiadny súvis s iným menom alebo s niekým, koho poznajú.

Marián ešte prezradil, že sa snažil zariadiť odchod z nemocnice bez toho, aby o tom niekto vedel, keďže pred nemocnicou už stáli paparazzi. Svoje poklady si domov zobral v piatok (22. mája).

zdroj: Instagram/mgaborik12

Komentáre (0)